MÜSİAD'ta yoğun ve kalabalık bayramlaşma

Bayramlaşma programını ikinci günü dernek hizmet binasında gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Şubesi, çok sayıda üye ve kalabalık bir misafir topluluklarını ağırladı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi “Geleneksel Bayramlaşma Töreni”ni Yenigün Mahallesi Kol Sokak’taki derneğin hizmet binasında gerçekleştirdi. Ahmet Genç Başkanlığı’nda gerçekleşen Kurban Bayramı bayramlaşma programında; her bayram olduğu gibi MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin kurucu Başkanı Ahmet İşgüzar, üçüncü dönem Başkanı Necati Atalay ve Dördüncü Dönem Başkanı Halit İnci yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Bayramlaşma Programına Sakarya Vali Yardımcısı Akın Yılmaz, SAMİB Başkanı Metin kar, yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık misafir toplulukları katıldı. MUSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ayrıca Sakarya Valiliği’nin TÜVASAŞ’ta gerçekleşen toplu bayramlaşma programı ile SATSO ve Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nin bayramlaşma programlarına da katıldı.

“Bu bayram ülkemizin barış ve huzuru yakalamasına vesile olsun”

Bayramlaşma programında konuşma yapan Şube Başkanı Ahmet Genç; bayramların birlik ve beraberlik açısından önem taşıdığına vurgu yaparak, "Dinî ve Kültürel değerlerimizin en önemli unsurları olan bayramlarımız, bizleri birleştirici ve kaynaştırıcı olması nedeniyle özel günlerdir. Bu günlerin önemini iyi anlamalı ve değerini bilmeliyiz. Bir bayramda daha siz değerli üyelerimizle birlikte olmaktan mutluyuz. Ortak temennimiz; bu bayram ülkemizin barış ve huzuru yakalamasına vesile olur. Diğer yandan, Hac vazifesini yerine getirirken meydana gelen kaza sonucu şehit olan din kardeşlerimize de Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Önümüzdeki seçimlerin, ülkenin istikrarının devamı ve kalıcı bir hükümetin iş başına gelmesini de ülkece bekliyoruz. Nice bayramlara huzur ve güven içinde kavuşmak dileğiyle tüm üyelerimi ve Sakaryalıların bayramını tebrik ediyorum.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
5f63e06022fa411d89726d4f92f2225e@