Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Müftülük Proje Geliştirme ve Hazırlama Semineri düzenledi

Sakarya Müftülüğü tarafından, Sakarya genelinde görev yapan vaizler, uzmanlar ve din görevlilerine yönelik ‘Proje Hazırlama Semineri’ verildi.

Sakarya Müftülüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programda İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Uzmanı Abdullah Serenli tarafından, katılımcı görevlilere yönelik proje hazırlama konusunda verilen ‘Fikrini Sen Yönet’ eğitim semineri gün boyunca devam etti.

Seminerin açılış oturumunda Sakarya Müftüsü İlyas Serenli tarafından katılımcı görevlilere hitaben bir konuşma yapıldı. Sakarya Müftüsü İlyas Serenli konuşmasında: ‘Din-i Mübin-i İslam’ın inanç, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işleri yürütmek, toplumu din konusunda aydınlatmak ve ibadet yerlerini yönetmek görevini ifa eden Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kurum olarak her zaman topluma daha kaliteli hizmet verme gayreti içinde olduğunu’ belirterek konuşmasını; ‘Organize edilen Seminerin, Sakarya Müftülüğü’nün sürdürmüş olduğu hizmetlerin kalite standartlarının yükselmesine ve gerçekleştirilen faaliyetlerin verimliliğinin artmasına vesile olmasını diliyorum.’ sözleriyle tamamladı.   

Gerçekleştirilen Seminerde, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Uzmanı Abdullah Serenli ‘Proje Geliştirme ve Hazırlama’ konusu ile ilgili olarak; Proje Fikri Geliştirme, Proje Döngüsü Yönetimi, Proje Kurgusu, Tasarlanacak Olan Projenin Bütçesi, Proje Desteği Veren Kuruluşlar, Proje Fikrinin Programlanması, Projenin Tanımlanması, Formülasyonu, Fonlanması, Uygulanması, İzleme ve Değerlendirilmesi gibi konularda katılımcıları bilgilendirdi.
9 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle