28 kursiyer girişimcilik eğitimi sertifikası aldı

Güvenlik Sistemleri, Personel Eğitimi, Personel Güvenlik ve Dedektiflik Hizmetleri
Güvenlik Sistemleri, Personel …
Köpek Eğitimi
Köpek Eğitimi
Çevre mevzuat eğitimi
özel direksiyon eğitimi
7 yıl önce
Erenler Belediyesi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Sakarya Hizmet Merkezi arasında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi işbirliği protokolü neticesinde uygulamalı girişimcilik eğitimlerine katılan 28 kişi sertifikalarını aldı.

Belediyenin toplantı salonunda düzenlenen sertifika töreni ile uygulamalı girişimcilik eğitimlerine katılarak girişmcilik eğitimini başarıyla tamamlayan 28 kursiyer “Girişimcilik Kursu Katılım Belgesi” almaya hak kazandı. Kursiyerlerin belgeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve KOSGEB Sakarya Hizmet Merkezi Müdürü İsmet Yıldız tarafından kendilerine takdim edildi.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk konuşmasında kursiyerleri tebrik ederek, “Geçmişte de biz bu çalışmaları yaptık. 70 saat süren eğitimler sonunda bu sertifikaları almaya hak kazandınız. Sonucu da hayırlı olur inşallah. Sizler de bu kurs ile gelecek olan fırsatlara hazırlanmış oldunuz.  Bu çalışma özellikle kendi iç aleminzde özgüveninizin artmasına vesile olacaktır. Kesinlikle size fayda sağlayacağına inanıyorum” dedi.