Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

İşte Kösemusul'un oy sayısı ve seçim ayrıntıları

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu’na tek liste ile giren Mahmut Kösemusul, 85 meclis üyesinin 71’nin oyunu aldı.

SATSO Meclis Salonu’nda yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve TOBB delege seçimi yapıldı. Sandıktan 13 boş, 1 geçersiz oy çıkarken, 85 üyenin 71’i Kösemusul ve ekibine oy verdi.

Seçimlerin ardından konuşan Başkan Kösemusul, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası\'nın komite ve meclis üyelikleri seçimleri son derece demokratik ve nezih bir ortamda gerçekleştiğini belirterek, “4 yıl önceki seçimin ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda, gelinen noktayı sürdürmek ve hedeflerimizi tamamlamak için bu görevi bir dönem daha üstlenmek istedik. Seçim süreci sonunda üyelerimizin desteği ve güveniyle seçimleri kazandık. Bir dönem daha bize güvenerek oy veren tüm üyelerimize şahsım ve grubum adına teşekkür ediyorum” dedi.

“Önceki dönemlerde ve son Meclis ve Yönetim Kurulu’nda SATSO\'ya hizmet eden üyelerimize de teşekkürü bir borç biliyorum” diyen Kösemusul, sözlerine şöyle devam etti:

“Çünkü tüm hizmetler bir ekip çalışmasıdır ve o süreçte Meclis olsun yönetim kurulu üyesi olsun bütün yol arkadaşlarımızın katkısı vardır. Bugün ise yeni bir ekiple, yeni hedeflere doğru yola çıktık. Oda tarihimizin en genç meclisinin, Sakarya\'nın tüm konularında lokomotif görevi göreceğine inancım tamdır. Bundan sonra zaman bizim için göreve devam zamanıdır. Bugünkü seçimle teveccühünüzle göreve gelen Yönetim Kurulumuz’ a aidiyet duygusu ile bağlı olduğumuz şehrimizin vizyonuna katkı sağlamak adına, büyük sorumluluklar düşüyor. Seçim süreci bitmiş, görev süreci başlamıştır. Biz, Sakarya için her zaman diyaloğa açık olduk. Bundan sonra da açığız. Allah hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hayırlı hizmet etmek nasip etsin.”
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle