Henüz Bir Programınız Yoksa...

Sevgiyi en güzel şekilde ifade edebilmenin yolu...  "Seni Seviyorum" demekten geçer... İşte o güzel sevgi sözcüklerinin yoğun olarak duyulacağı bir gün bugün. 14 Şubat Sevgililer Günü...

Onsuz hayatı asla yaşayamam dediğiniz, ömrünüzü onunla birleştireceğiniz tek insan...  Aynı yola baş koymak ve bir ömrü paylaşmak... İyi-kötü her anda, hastalıkta, sağlıkta, sevinçte, üzüntüde... Kısacası nefesler tükenene kadar... Tek yürekte...

Sevgi paylaşıldıkça artar. İşte bu yüzden de bugünü sevdiğinizle başbaşa geçirmek isteyebilirsiniz. Kahve ve çikolatanın aşkını tadabileceğiniz bir adres arıyorsanız Coffee&Chocolate'ye uğrayabilir; size ve tüm sevdiklerinize özel lezzetleri tadabilirsiniz. Çikolatanın büyüsüne kapılmak ve çikolataya eşlik eden sıcak kahve ile bu soğuk 14 Şubat gününde siz de mutlu olabilirsiniz.

Bugüne özel programıyla ve her cumartesi saat 19:00 ile 20:00 arası Grup Desperado'nun canlı performansıyla müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca gruplar için 20 kişilik servis aracı sağlayan Coffee&Chocolate'da; haftaiçi 11:00-14:00 arası özel toplantılar, doğum günleri, ikram günleri düzenleyebilir, doğum günlerinde çocuklar için özel oyun parkında indirimli eğlence imkanlarından yararlanabilirsiniz.


 

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
f0b784302c3a70a8dcb13fba7527b2fd@