Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Giresunspor, Sakaryaspor'u yenmeye geliyor!

Kümeye düşmesi kesinleşen Sakaryaspor bu hafta sahasında Giresunspor\'u ağırlayacak.

Teknik direktör Ergün Penbe nezaretindeki antrenmana sakatlığı geçen sol kanat oyuncusu Cihan Yeşilırmak da katıldı. Faturavizyon Kahramanmaraşspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Sedat Yeşilkaya\'nın Sakaryaspor maçına yetiştirilmeye çalışılacağı bildirildi. 

Yönetici Arslan Hakyemez, hafta sonunda deplasmanda oynayacakları Sakaryaspor karşılaşmasına büyük önem verdiklerini söyledi. Sakaryaspor\'un küme düşmüş olmasının maçın kolay geçeceği anlamına gelmediğini vurgulayan Arslan Hakyemez, daha sonra şunları söyledi: 

"Sakarya\'da gerçekten çok zor bir maç bizi bekliyor. Çünkü onların kaybedecek bir şeyleri kalmadı ve tamamen prestij maçları oynuyorlar. Çok dikkatli olmalıyız. Sahadan galibiyetle ayrılmalıyız. İşi Sakarya\'da bitirmek istiiyoruz. Küme düşme hattından çıkmak istiyoruz." 

"Sakarya Masrafları Giresun\'dan"

Giresunspor\'un Sakaryaspor deplasmanındaki kamp masraflarını Giresunlu işadamı Ahmet Külekçi\'nin karşılayacağı bildirildi. Giresunspor\'da yöneticilik de yapan Külekçi\'nin, Sakarya Elmas Otel\'de yapılacak iki günlük kampın masraflarını üstlendiği kaydedildi. 
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]