Futbol Turnuvası Şampiyonları yemekte buluştu

Sapanca Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından ikincisi organize edilen Genç Olgunlar Turnuvası sonrasında turnuvaya katılanlar, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'in düzenlediği yemekte bir araya geldiler.

Genç Olgunlar Turnuvası, Sakarya'da renkli görüntüler bırakarak sona erdi. Turnuva sonrasında ise turnuvaya katılan takımlar ile il protokolü yemekte buluştu. Düzenlenen yemeğe Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sapanca Belediyesi Meclis Üyeleri İsa Cebeci, Ayşe Kösemen ve Günnur Çelik, turnuvada Genç Olgunlar'da şampiyon olan Sapanca Göl Spor ve Olgunlar'da şampiyon Sakarya İz Reklam takımları, turnuvaya katkıda bulunan Futbol İl Temsilciliği, ASKF yetkilileri ve Turnuva Tertip Komitesi yetkilileri katıldılar.

Gecede şampiyon takım kadrolarına, Kaymakam Yıldırım ve Başkan Yılmazer tarafından hediye çekleri, katkıda bulunan il temsilcilerine ise belediye meclis üyeleri tarafından plaketler takdim edildi. Ödül töreninden sonras söz alan Başkan Yılmazer, gelecek yıl yapılacak Olgunlar Turnuvası’nin daha iyi olması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, bu yıl takım sayısının 59 olmasını yeterli görmediklerini ve gelecek yıl bu sayının çok daha üzerinde takımın turnuvaya katılacağını inandığını belirterek, Sapanca Belediyesi Olgunlar Turnuvası’nın il düzeyinde iddialı olacağını da sözlerine ekledi.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]