Çocuklara şenlik var

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 27-28 Nisan tarihlerinde “Gülen Çocuklar Şenliği” düzenliyor.

Şenlikte çocukların doyasıya eğlenirken ödüllü yarışmalarla yeteneklerini de sergileyeceklerini belirten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Çocuklarla eğlenceli zamanlar yaşamak için 27 Nisan Cumartesi günü hep birlikte Kentpark’ta buluşalım” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ilk kez “Gülen Çocuklar Şenliği” düzenliyor, güzel havaları vatandaşlarla birlikte karşılıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Çocuklarla ebeveynlerinin güzel ve eğlenceli zamanlar yaşamaları için gerçekleştirdiğimiz çalışmayla “Gülen Çocuklar Şenliği” projesini hayata geçirdik. Şenliğimiz 27 Nisan Cumartesi günü başlıyor” diye konuştu.

İbrahim Aktürk ayrıca şenlikte düzenlenecek organizasyonlar hakkında da bilgi verdi. Aktürk, “Gülen Çocuklar Şenliğimizde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak her yıl düzenlediğimiz Ödüllü Resim Yarışması 27 Nisan Cumartesi günü saat 11.00’da başlayacak. Çocuklarımız ayrıca düzenlenecek ödüllü yarışmalarla yeteneklerini sergilerken animasyonlar ve şovlarla doyasıya eğlenecek. Kostüm karakterlerin renk katacağı şenlikte, Kentpark’a şişme oyun parkları da kurulacak. Şenliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]