Bakan Eroğlu Sakarya'da STK temsilcileriyle buluştu

Sakarya’da bir takım temaslarda bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Elmas Otel’de düzenlenen programda STK temsilcileri ile bir araya geldi. 
 
Bakan Eroğlu’nun ülke gündeminin değerlendirdiği toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, Bakan Veysel Eroğlu’nu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini sundu. 

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir takım temaslarda bulunmak üzere Sakarya’ya geldi. Karasu’da gerçekleştirilen Doğalgaz Kaynak Töreni’ne katılan Bakan Veysel Eroğlu, gün boyu birçok programa katıldı. Günün son programında ise Elmas Hotel’de düzenlenen toplantıda Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi.

Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bakan Veysel Eroğlu’nu Sakarya’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Toçoğlu, “Sayın Bakanımızın şehrimize ilgisi, şehrimize yapılan yatırımlar, bundan sonrası için verilen müjdeler bizleri çok mutlu etti. Sayın Bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Burada şehrimizin önemli isimleri ile bir araya gelerek ülke gündemini ve çözüm sürecini değerlendirecekleri için de ayrıca teşekkürlerimizi arz ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Toçoğlu’nun ardından basına kapalı toplantıda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ülke gündemi, çözüm süreci ve gelinen son nokta ile ilgili açıklamalarda bulundu.
11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
1a0a3356ef16058f8be66f673bd16435@