Aile Bağları Fotoğraf Sergisi OSM'de açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Aile Bağları Fotoğraf Sergisi Ofis Sanat Merkezi’nde açıldı.

Aile Bağları fotoğraf yarışmasına 55 yarışmacı, 248 eserle katıldı. Dereceye giren yarışmacılara ödüllerinin de verildiği törene Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Kılıç’ın yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, Daire Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Gerçekleştirilen programda bir açılış konuşması gerçekleştiren Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı olarak ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken aynı zamanda sosyal alanda gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli programlar düzenliyoruz. Yakında Sosyal Gelişim Merkezimiz de bu bölgede hizmet vermeye başlayacak. Aile kurumuna destek vermek amacıyla, aileler ve çocukların gelişimine yönelik eğitimlerin verildiği Sosyal Gelişim Merkezini hizmetinize sunacağız. Gelecek nesillerimizin teminatı olan aile kurumuna önem ve dikkat çekmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz fotoğraf sergisine katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Toplamda 55 yarışmacının 248 eserle katıldığı Aile Bağları fotoğraf yarışmasında üçüncü olan Atilla Öztopaloğlu’na ödülünü Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, ikinci olan Kayhan Ayas’a ödülünü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan ve yarışma birincisi Esaf Veli Kahramansoy’a ise ödülünü Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Kılıç takdim etti.

Ödül töreninin ardından açılışı yapılan sergiyi gezen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Kılıç yarışmacılardan fotoğraflar hakkında bilgiler aldı. Aile Bağları fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğrafların yer aldığı sergi, 22 Mayıs Çarşamba gününe kadar vatandaşlar tarafından gezilebilecek.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]