Ayhan Sefer Üstün'den liste açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya 1.sıra Milletvekili adayı Ayhan Sefer Üstün, Yeni Türkiye yolunda kritik bir seçim için yeniden iktidar yolculuğuna çıktıklarını söyledi. Üstün, “Sakarya’da 7 adayımız ve güçlü teşkilatımız ile AK Parti iktidarına destek için yola çıkıyoruz. Bu kutlu yolda halkımızın desteğine ve duasına talibiz” dedi. 

Üstün listelerin açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada, AK Parti’nin Yeni Türkiye yolculuğunu devam ettirecek kadroların belirlendiğini ifade ederek, “Milletvekili aday listelerimizi 18 Eylül itibariyle YSK’ya teslim etmiş bulunuyoruz. 1 Kasım seçimleri için açıklanan milletvekili aday listemizin Sakarya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sakarya’da birbirinden değerli aday adaylarımız arasından seçilen 7 adayımız AK Parti’nin yeniden iktidarı için var gücüyle çalışacak kişilerdir. Sakarya’da 7 adayımız ve güçlü il ve ilçe teşkilatlarımızla ile AK Parti iktidarına destek için yola çıkıyoruz” dedi.
 
Üstün sözlerini şöyle sürdürdü: “AK Parti Sakarya’da büyük zaferlere imza atmış bir partidir. İl Başkanlığımız, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile, büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz ile birlikte tüm kadrolarımız ile yeni bir zafer için çalışacağız. 2002’de tıpkı böyle bir Kasım ayında Sakarya’nın 6 evladını Ankara’ya gönderen Sakarya, yine bir kasım ayında bu başarıyı tekrarlayacak inanca sahiptir. 3 Kasım 2002’de başladığımız bu kutlu yolculuk, 1 Kasım 2015’te daha da güçlenerek yola devam edecektir.”

Üstün son olarak şunları kaydetti: “Ülkemiz bugün çok hassas bir dönemden geçmektedir. Bir arada yaşama arzusuna her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğu bu zor günlerimizde Sakarya, partisine sahip çıkacaktır. İlk Günkü Aşkla diyerek çıktığımız bu yürüyüşte Sakarya’mızın desteğini her zaman olduğu gibi yeniden arkamızda görmek, milletin partisinin iktidar yürüyüşüne Sakarya’dan adım vererek güçlendirmek istiyoruz. Daha söyleyecek çok söz yapacak çok işimiz var. Kat edecek çok yolumuz aşacak çok engelimiz var. Biz AK Parti kadroları olarak, tüm milletvekili aday arkadaşlarımız, il ve ilçe teşkilatımız ile kadın ve gençlik kademelerimiz olarak 7 Haziran’da kesintiye uğrayan Yeni Türkiye yolculuğuna devam etmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu vesile ile aday olarak açıklanan arkadaşlarıma ve şahsıma bu önemli vazifenin hayırlı olmasını temenni ederek, Sakarya’nın partisine olan teveccühünün 1 Kasım’da sandıkta yeniden tecelli edeceğine olan inancımı yineliyorum.”
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
ecbb709632e8431d4bedc6b035c6efcb@