Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Arifiye Meydanı Cuma günü açılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 bin metrekare alan üzerinde yapılan çalışmayla kazandırılan Arifiye İlçe Meydanı ve Arifiye Belediyesi tarafından inşa edilen Kültür Merkezi açılıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye’nin gerçekleşen çalışmalarla çok daha güzel bir ilçe olduğunu belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak Arifiye ilçemizin her zaman yanında olduk. Arifiye Belediyesi’nin taleplerini imkânlarımız ölçüsünde yerinde getirdik. Ulaşım yatırımları yaptık. Yeni Terminal Arifiye ilçemizde hizmet veriyor. Kavşak ve asfalt çalışmaları ile ulaşım artık daha rahat. Akıllı Kart Uygulaması Arifiyelilerin hizmetinde. Kollektör hattını tamamlayıp ayrıca ilçenin mezarlık sorununu da çözüme kavuşturduk. Son olarak Arifiye’mize çok güzel bir ilçe meydanı kazandırdık. Arifiye Belediye Başkanımız da meydanda modern bir Kültür Merkezi’ni tamamladı. Arifiye’nin doğalgaz sorunu ortadan kalktı. Göl Park’tan hemşerilerimiz çok memnun. İsmail Karakullukçu başkanımızı Arifiye’de hayata geçirdiği çalışmalardan ötürü ayrıca tebrik ediyorum. Arifiye Meydanı ve Kültür Merkezi’ni 17 Mayıs Cuma saat 18.00’da açıyoruz” ifadelerini kullandı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu her zaman bizim yanımızda oldu. İlçemizde çok değerli yatırımlar birer birer hayata geçiyor. Yatırımlarla Arifiye’miz artık daha güzel. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Büyük açılışa tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]