AKP'li Morgül, CHP'yi Yerden Yere Vurdu

CHP İl Başkanı Vahit Serbes’in, AK Parti’nin düzenlediği Gençlik Şöleni hakkındaki iddialarının karalama nitelikli olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Şenol Morgül, “Bu yorumlar CHP’nin klasik düşüncesinin bir ürünüdür’ dedi

AK Parti İl Başkanı Şenol Morgül, CHP İl Başkanı Vahit Serbes’in söylediklerinin aksine 19 Mayıs haftasının gençlik haftası olduğu düşüncesiyle böyle bir şölen yapıldığını ifade etti.

AK Parti’nin her hareketinden bir olumsuzluk çıkarmayı, CHP’nin alışkanlık haline getirdiğini belirten Morgül, Serbes’in iddialarının klişeleşmiş CHP söylemlerinden ibaret olduğunu savundu.

Başkan Morgül “CHP’nin Türkiye’nin temel değerlerine bizim kadar sahip çıktığını düşünmüyorum. Bir şölenden Türkiye’nin değerlerini zaafa uğratmak gibi bir anlam çıkarmak ancak CHP’ye has bir düşünce olabilir. AK Parti’yi eleştirmekten başka bir şey yapmayan muhalefet acaba ne zaman faydalı düşünceler ortaya koymaya başlayacak merak ediyorum. Muhalefetin dünden bugüne, ne düşüncesinde ne de yaptıklarında bir gelişme yok. Bizi eleştirmek yerine çağdaş projeler ortaya koymaları halkımız için daha faydalı olacaktır” şeklinde konuştu.

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]