AKP İlçe Teşkilatından Zeki Toçoğlu'na Ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanı Ali İhsan Yavuz ve ilçe teşkilatı yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti.

Zeki Toçoğlu'na görevinde başarılar dileyen Ali İhsan Yavuz, "Serdivan'da önemli hizmetlere imza atan sayın başkanımız bundan sonra Sakarya'mıza hizmet edecek" dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanı Ali İhsan Yavuz ve parti yöneticileri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ali İhsan Yavuz'u ziyaret etti. Zeki Toçoğlu'na çiçek takdim eden Ali İhsan Yavuz, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Sakarya'nın gelişiminin devam edeceğini ifade eden Yavuz, "Serdivan'da çok önemli hizmetlere imza atan değerli başkanımız bundan böyle bütün şehrimize hizmet edecek. Kendisinin Sakarya'yı bulunduğu noktadan çok daha ilerilere taşıyacağından şüphemiz yok. İnşallah Sakarya çok daha modern çok daha güzel bir görünüme ak belediyeler sayesinde erişecek. Kendisine yeni görevinde bütün teşkilatımız adına başarılar diliyoruz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zeki Toçoğlu ise, "Seçim kampanyamız sırasında çok büyük fedakârlıklar yapıp gece gündüz demeden çalışan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir kampanya dönemi yaşadık. Gece gündüz demeden çalıştık. Fakat enerjimizi asıl bundan sonra göstereceğiz. Yine gece gündüz çalışacağız. Güzel şehrimizi geliştirmek adına var gücümüzle çalışacağız. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu. Ziyaretin son kısmına AK Parti Sakarya milletvekili Ayhan Sefer Üstün de katıldı. "Partililerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum" diyen Üstün, "Biz her zaman el eleyiz, her zaman gönül gönüleyiz. Bu birliktelik başarımızın sırrıdır" dedi.
13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle