AK Parti Sapanca'da devir teslim

AK Parti Sapanca Kadın Kolları Başkanlığına atanan Hatice Şahinoğlu, eski Başkan Günnur Çelik’ten görevi devraldı.

Toplantı açılışında konuşan İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Kadınlar Kolu Başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sebebiyle Günnur Çelik'e teşekkür etti. Bostancı, yeni atanan Hatice Şahinoğlu'na ise yeni görevinde başarılar diledi.

Eski veya yeni yönetim demeden büyük bir uyum içinde çalışacaklarını ifade eden Hatice Şahinoğlu, "Biz de görev istenmez verilir. Allah bana da böyle bir görevi nasip etti. İnşallah işimi hakkıyla yapmaya çalışacağım. Görevime daha yeni başladım yeni bir yönetim kurulu oluşturacağız" dedi.

Yapılacak seçim çalışmaları hakkında bilgiler de veren Şahinoğlu, şöyle konuştu:

"7 Haziran Genel Seçimlerinden farklı olarak vatandaşlarımızla bire bir görüşmeler yapacağız. İl Kadın Kolları Başkanlığımızın bizlere verdiği talimatlar doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz. Broşür dağıtmak yerine evleri tek tek ziyaret etmeyi planlıyoruz. Seçime kadar 200'ün üzerinde ev ziyareti gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu bir memleket meselesi, dava meselesidir. Bizde vatandaşlarımıza bunu anlatacağız. Kadınlar kolu olarak seçime hazırız."

Toplantıda konuşmalar sonrası eski Başkan Günnur Çelik tarafından Hatice Şahinoğlu'na çiçek takdim edildi.

AK Parti İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen törene, İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Belediye Meclis Üyeleri Zeki Kovar, Günnur Çelik ve Ayşe Kahraman, Kadınlar Kolu Başkanı Hatice Şahinoğlu ile kadın kolları eski yönetim kurulu üyeleri katıldı.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]