Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Ak gençlik saha çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir aktif olarak saha çalışmalarına devam ediyor.

Esnaf ve kahve ziyaretlerini sıklaştıran Demir, safı ne olursa olsun her vatandaşın derdini dinlemeyi ihmal etmiyor. Önceki gecesini Yönetim Kurulu Üyeleri ile Çaybaşıyeniköy, Reşitbey ve Kamışlı mahallerini ziyaret ederek geçiren Demir, vatandaşların sorunlarını dinleyerek 1 Kasım Genel Seçimi süreci hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ümmetin derdine çare için Ak Parti'ye oy vereceğiz

Bölgedeki karışıklara ve Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunlara dikkat çeken Demir, "Ümmetin dertlerini unutmayacağız ve oyumuzu seçim günü AK Parti'ye vereceğiz." ifadesini kullanırken, partisine gönül vermiş gençlerin bu süreçte enerjilerini disiplinli bir şekilde harcayarak verimli bir şekilde çalışmalara destek olmalarını istedi.

Rahatlığı üzerimizden atmamız gerekiyor

AK Parti'nin her zaman vatandaşın yanında olması gerektiğinin vurgusunu yapan Demir, "Rahatlığı üzerimizden atmamız gerekiyor, sahaya inerken zihinlerimizi tazeleyip çok daha aktif bir şekilde çalışmalıyız. AK Parti'ye gönül vermiş kardeşlerimiz özellikle yakın çevresindeki dostları, hemşehrileri ile birebir temaslar kurarak onları kazanmaya çalışmalı, 1 Kasım Seçimleri çok kritik ve önemli bir seçim istikrar için mutlaka AK Parti'nin tek başına hükümeti kurması gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Şahısları bir kenara bırakalım

Vatandaşın olaylara şahıslar üzerinden değil ülkenin menfaati üzerinden bakmasının gerektiğini dile getiren Demir, "1 Kasım seçimleri Türkiye'nin kaderini belirleyecek, şahsi problemleri bir kenarı bırakıp ülkemizin çıkarları doğrultusunda hareket etmemiz gerekiyor. Geçmişte 7 düvel ile mücadele ederken bugün malesef 77 düvel ile mücadele etmek durumundayız. dedi.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle