1 Puan Bizim İçin Önemli

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Bülent Yılmaz, yeni teknik heyetle çıktıkları Kayseri Erciyesspor maçından alınan 1 puanın kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Başkan Yılmaz, CİHAN muhabirine yaptığı açıklamada, yeni teknik heyetle çıktıkları ilk sıvanın başarılı geçtiğini söyledi. Puana ihtiyaçlarının olduğu bir dönemde deplasmandan alınan 1puanın kendileri için önemli olduğunu kaydeden Yılmaz, takımın ortaya koyduğu futbolun ilerleyen haftalar için kendilerini umutlandırdığını vurguladı. Yılmaz, şunları söyledi;

"Kayseri Erciyesspor maçında oyuncularımız çok iyi mücadele etti. Son dakikalarda bulduğumuz fırsatı değerlendirebilseydik sahadan galibiyetle ayrılabilirdik Ancak alınan 1 puanda bizim için önemli. Çünkü yeni bir teknik heyetle maça çıktık. Gün geçtikçe daha iyi olacağız."

Bu arada Fortis Türkiye Kupası 2. Kademe maçında oynayacakları Denizlispor maçına da büyük önem verdiklerini anlatan Başkan Yılmaz, "Biz gruplara kalmak istiyoruz. Bunun için de Denizlispor'u yenmek istiyoruz." dedi.

14 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]