Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Tercüme ve Çeviri Büroları >

Tercüme ve Çeviri Büroları

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam oylamada ortalama
SIRALAMA
Sakarya’da tercüme bürosu mu arıyorsunuz? Farlı bir dile çevrilecek belgelerinizi uzman kişiler tarafından titizlikle incelenmesini istiyorsanız bunun için sıkı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Sakarya ve ilçelerinde olan tercüme bürolarını Sakaryarehberim.com firma rehberi olarak sizler için bir araya getirdik.

Günümüzde farklı diller arası diyaloğun artmasıyla kültürler arasında bilgi alışverişi oldukça artmıştır. Özellikle bir şirket yönetiyorsanız büyük ihtimalle yurt dışı bağlantılarınız da zaman zaman olacaktır. Bu bağlantılar genellikle mail yolu ile yapılır. Her ne kadar İngilizce biliyor olursanız olun uzman kadrolu bir tercüme bürosuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü çevrilecek belge İngilizce olmayabilir ya da sizin dil bilginiz profesyonel bir seviyede olmayabilir. İşinizi riske atmamak için çeviriyi daha sağlam yapacak birilerine teslim etmek size fayda sağlar.

Tercüme bürosuna sadece şirketlerin ihtiyacı olmaz her türlü ticari, teknik, sosyal, kültürel, tıbbi ve hukuki alanlardaki tüm metinlerde kişisel olarak da tercüme bürosuna ihtiyaç duyabilirsiniz.
Sakarya’da tercüme bürosu arıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç konu olacaktır.

Öncelikle alanında uzman bir kadrosu olan çeviri büroları ile çalışmalısınız. Bunun için çalışacağınız firma ile sadece internet aracılığı ile görüşmemenizi öneririz. Birebir görüşmelerde iletişim daha kuvvetlidir.

Hangi konuda çeviriye ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve arayışınızı buna göre yapın.

Çeviri ve tercüme çok yönlüdür. Akademik bilgiler içeren belgeleri eğer o alanda uzmanlaşmamış kişiler tercüme ederse ortaya anlamsız cümleler çıkabilir. Ya da tercümeyi yapan kişi bunda çok zorlanabilir. Hukuki bir evrak tercüme ettirecekseniz daha önce bu alanda çalışmış olan bir tercümanla iletişim kurmanız sizin faydanıza olacaktır.

Tercüme bürosunda olması gereken bir özellik de farklı dillerde çeviri yapılabiliyor olmasıdır. Eğer bireysel değil de kurumsal olarak çeviri yaptırıyorsanız bugün yazıştığınız dil ile ileride yazışacaklarınız bir olmayabilir bunun için hazırlıklı olmalısınız.

Tercüme bürosunun çeviriyi zamanında teslim etme titizliğine dikkat etmelisiniz. Çok uzman kişiler tarafından belgeleriniz sorunsuz şekilde tercüme edilmiş olabilir fakat vakti geçmiş bir evrak işinize yaramayacaktır.

Siz de Sakarya’daki size en uygun Çeviri Bürolarını öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya Tercüme Büroları sekmesini inceleyebilirsiniz.
Özden Tercüme
Özden Tercüme
Tercüme Bürosu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 600
  detay»
1
Ada Tercüme Bürosu
Ada Tercüme Bürosu
Tercüme Bürosu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 400
  detay»
2
Bizim Organizasyon - Tercüme Hizmetleri
Bizim Organizasyon - Tercüme Hizmetleri
Her Dilden Yeminli ve Özel Tercümeler Yapılır(Fransızca, İngilizce, Japonca, Almanca, Romence, Çince, Azerice, Arnavutca, Rusca, Bulgarca, Arapça, Osmanlıca, Flemence, Danca)
Adapazarı / Sakarya
Puan: 300
  detay»
3
Sakarya Tercüme
Sakarya Tercüme
Yazılı Çeviri, Sözlü Çeviri, Teknik Çeviri, Ticari Çeviri, Hukuki Çeviri, Tıbbi Çeviri, Akademik Çeviri, Edebi Çeviri, Web Sitesi Çevirisi, Redaksiyon, Broşür/Katalog Çevirisi, Arapça Çeviri, İngilizce Çeviri, Almanca Çeviri, Rusça Çeviri, Farsça Çeviri, Fransızca Çeviri, Osmanlı...
Adapazarı / Sakarya
Puan: 300
  detay»
4
Çözüm Tercüme
Çözüm Tercüme
Tercüme, Eğitim ve Danışmanlık
Adapazarı / Sakarya
Puan: 200
  detay»
5
Güven Tercüme Bürosu
Güven Tercüme Bürosu
Noter Tasdikli Tercüme, Yeminli Tercüme, Yurtdışı Danışmanlık, Hizmet Verilen Diller; İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Flemenkçe (Hollandaca), Romence, Ukraynaca, Bulgarca
Adapazarı / Sakarya
Puan: 150
  detay»
6
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Master Tercüme & Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 
AdaReform Tercüme
 
Barış Ticaret
 
RNS Tercüme ve Dil Hizmetleri
sakarya çeviri, adapazarı çeviri, sakarya tercüme, sakarya translate, adapazarı translate, ingilizce türkçe çeviri, türkçe çeviri, almanca çeviri, almaca tercüme, ispanyolca, rusça. çince, almanca, arapça, arabic, human, dünya dilleri foreign language
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Akademik çeviri
 
Almanca çeviri
 
Altyazı çeviri
 
Arapça çeviri
 
Ardıl çeviri
 
Arnavutça çeviri
 
Azerice çeviri
 
Bulgarca çeviri
 
Çeviri
 
Çince çeviri
 
Danca çeviri
 
Deşifre çeviri
 
Edebi çeviri
 
Flemence çeviri
 
Fransızca çeviri
 
Hollandaca çeviri
 
Hukuki çeviri
 
İngilizce çeviri
 
Japonca çeviri
 
Noter tasdikli tercüme
 
Osmanlıca çeviri
 
Redaksiyon
 
Refakat çevirisi
 
Romence çeviri
 
Rusça çeviri
 
Sözlü Tercüme
 
Teknik çeviri
 
Tercüman
 
Tercüme
 
Tıbbi çeviri
 
Ticari çeviri
 
Ukraynaca çeviri
 
Web site çevirisi
 
Yeminli çeviri
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Tercüme ve Çeviri Büroları