Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Ulaşım, Nakliyat, Dağıtım ve Kurtarma Hizmetleri >

Otobüs Firmaları

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam 6 oylamada 5.0 ortalama
SIRALAMA
Sakarya, İstanbul ve Ankara'yı birbirine bağlayan karayolları üzerinde bulunması ve yine Bilecik üzerinden Antalya'ya ulaşımı sağlaması açısından önemli bir kavşak konumunda. Bu özelliği nedeniyle Sakarya'dan her şehre otobüs bulmak mümkün. Hiç aktarma yapmaksızın en ücra noktadaki illere dahi tek bir otobüsle ulaşma imkanı bulunuyor. Kentte farklı şehirlere ait otobüs firmalarının yanı sıra Sakarya'nın otobüs firmalarının da yazıhaneleri bulunuyor. Otobüs biletleri terminaldeki yazıhanelere gitmeden internet ortamında veya kent merkezi ile ilçe merkezlerinde bulunan ofis ve yazıhanelerden alınabiliyor. Firmalara ve bürolarına internette 'Sakarya otobüs firmaları' şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Şehirdeki tüm otobüs firmalarına kentin en büyük şehir rehberi olan Sakaryarehberim.com'dan da ulaşabilirsiniz.

Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin TEM, D-100 ve D-650 karayollarına yakın bir konumda yapılmasıyla Sakarya yolcu taşımacılığında büyük gelişme gösterdi. Zira önceki yıllarda eski terminalin şehir içinde olması nedeniyle bir çok otobüs firması kente uğramadan direk geçiyordu. Yolcu alacak olan firmalarda TEM çıkışındaki bir akaryakıt istasyonundan yolcularını alıyordu.Şehir dışından gelen yolcularda otoyolda ya da D-100 karayolunda yükleriyle indiriliyordu. Bu durum yolculara büyük sıkıntı yaşatıyordu. Otobüslerin yeni otogara girmesi hem şehir dışından gelecek hem de diğer şehirlere gidecek yolculara büyük imkan sağladı.

Konumu itibariyle Sakarya'dan Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Geneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehirlere otobüs bulmak mümkün. Ayrıca şehrin otobüs firmaları her yarım saatte bir İstanbul Harem ve İstanbul Esenler yönüne karşılıklı otobüs kaldırıyor. Başkent Ankara'ya da gün içinde karşılıklı pek çok otobüs seferleri düzenleniyor. Bursa, Balıkesir, Manisa ve İzmir yönü, Bilecik, Kütahya, Afyon, Burdur, Antalya ve Alanya, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize yönlerine de gün için karşılıklı olarak bir çok otobüs kaldırılıyor.

Otobüs bileti almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli konu bulunuyor. Bayramlarda ve hafta sonlarında otobüs firmaları yoğunluk yaşıyor. "Sakarya'da otobüs firmaları ek otobüs seferi düzenliyor. Önceden planlanmış bir seyahat ise önceden rezarvasyon yaptırın ya da biletinizi alın. Kalkış saati, peron, koltuk numarası gibi bilgileri kontrol edin. Otobüs firmalarının şehir içi servis hizmetleri bulunuyor. Bu servisleri kullanarak gideceğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizde gideceğiniz şehir veya ilçe için otobüs mü bakıyorsunuz? Ya da başka bir şehirden geleceksiniz. 'Sakarya'da otobüs firmaları'na ulaşıp seferleri, saatleri ve tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için Google'da 'Sakarya otobüs firmaları' şeklinde aramaya yaparak firma arayabilirsiniz. Ancak biz size en büyük şehir rehberi olan Sakaryarehberim.com'u öneriyoruz. Çünkü şehirdeki tüm otobüs firmaları ve yazıhanelerinin iletişim bilgileri burada mevcut. "Sakarya otobüs firmaları"na ulaşmanın en kolay yolu Sakaryarehberim.com.
Asil Tanrıverdi
Asil Tanrıverdi
Sabiha Gökçen Havaalanı - Şehirler Arası Yolculuk
Arifiye / Sakarya
Puan: 500
  detay»
1
Vogo Tour
Vogo Tour
Sabiha Gökçen Havaalanı - Sakarya Arası Taşımacılık
Arifiye / Sakarya
Puan: 300
  detay»
2
Sakarya VİB Turizm
Sakarya VİB Turizm
Şehirler Arası Yolculuk
Adapazarı / Sakarya
Puan: 175
  detay»
3
Özcanlar Otobüs İşletmesi
Özcanlar Otobüs İşletmesi
Otobüş işletmeciliği
Adapazarı / Sakarya
Puan: 100
  detay»
4
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Atan Seyahat
 
Evin Metro
 
Ada Doğa Turizm Sakarya Kamil Koç
 
Atan Kardeşler
 
Efe Tur
 
Dayı Tur
 
Karasu Kocaali Birlik
 
Düzce Güven Hendek Şubesi
 
Yiğit Efetur
 
Kuzey Terminali
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Sabiha Gökçen
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Evden Eve Nakliyat
Nakliyat Firmaları
Otobüs Firmaları
Taksi & Taksiciler ve Dolmuşlar
Toplu Taşımacılık, Öğrenci ve Personel Taşımacılığı
Vinç, Forklift ve Kurtarıcı Hizmetleri
Bağlantılı Sektörler
Otomotiv ve Araç
Bağlantılı Alt Sektörler
Araç Kiralama