Sakarya Ambalaj

4.7/ 38 ortalama

Sırala:

Sakarya’da ambalajcı mı arıyorsunuz? Tam olarak doğru yerdesiniz. Sakaryarehberim.com firma rehberinde bulunan Sakarya’da ki ambalajcıları inceleyebilir size konum olarak yakın olan ambalajcıyı bulabilir, yol tarifine ve iletişim numaralarına ulaşabilir, ürün yelpazeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ambalaj sunduğunuz ürünün makyajı ya da kıyafeti gibidir. Şirketiniz markalaşma yolunda ise ya da satışların artmasını hedefliyorsanız bu yolda atılacak adımlardan biri ambalajdır. Ambalaj bir ürünün satışında çok etkilidir. Kaliteli ve ürüne uygun olarak tasarlanan bir ambalaj tüketicinin ilgisini çeker. Tüketicinizi ve piyasayı iyi tanıyorsanız şirket vizyonunuz doğrultusunda ürününüze uygun ambalaj seçimi ile markanızı yukarılara taşıyabilirsiniz.
Ambalajlama ürünlerin kargoya verilmesi ve teslimatı aşamasında da önemli role sahip. Gönderilen ürünün sağlam şekilde tüketiciye varması hem markanız açısından hem de maddi açıdan oldukça mühim.
Özellikle streç filmler ürünlerin paketlenmesinde sabit kalmasında ve nakil esnasında bir zarar görmemesini sağlamak amacıyla kullanılan malzemelerdir. Tüm sektörlerde yaygın olarak kullanılır. Streç filmler evlerde bile kullanılırken bunun yanı sıra mobilya beyaz eşya hatta otomobil gibi büyük parçaların paketlenmesinde de kullanılır. Ebatları ürüne göre değişiklik gösterir. Ambalaj ürünleri streç film ile sınırlı değildir. Kağıt karton plastik, cam ya da metal gibi malzemelerden yapılan ambalaj ürünleri vardır. İçinde bulunan ürünün yapısına ve kırılganlığına göre uygun malzeme seçilir ve ürünün çarpmalara karşı, ıslanmalara, düşmelere ya da bozulmalara karşı fiziksel etkilerden korur.

Dış ambalajlar firmanızın imajını da etkiler. Etkili bir reklam olmakla beraber markalaşmanın da vazgeçilmez unsurlarındandır. Ambalaj üzerine yapılan markalama ile firmanızın adını görünür kılarsınız. Bu da sizin için en kolay ve uygun reklamdır. Üzerinde içindeki ürünün bilgilerini içeren ambalajlar tüketiciye kullanımda kolaylık sağlar. Ambalajlama gıda maddelerinde de kullanılması gereken bir malzemedir. Eğer uygun ambalaj kullanılmaz ise içindeki gıda maddesi kısa zamanda bozulur. Böylece sağlığa zararlı hale gelmesine sebep olur. Uygun ambalaj ürünlerin bozulmasını engeller sağlıklı ürün ve çevre sağlığı için katkı sağlar.

Siz de firmanızda ürettiğiniz ürünler için Sakarya’da ambalaj firmalarını mı araştırıyorsunuz? Firma rehberimizdeki Sakarya ambalaj firmalarını inceleyerek ürününüze uygun paketlemeyi yapacak ambalajı seçebilir böylelikle markanızı daha bilinir ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Karton, koli, streç film gibi malzemelerden oluşan ambalaj ürünlerini internet sitelerinden inceleyebilir firmaların konumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Siz de Sakarya’daki size en yakın ambalajcıyı öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya’da ki Ambalajcılar sekmesinden inceleme yapabilirsiniz

Devamı..

Kolitürk

Karton Kutu-Koli Üretimi,Taşıma Kolisi, Pizza-Pide-Lahmacun-Pasta Kutuları, E-Ticaret Kutuları, Aksesuar Kutuları, Ofset Baskı, Streç Film,Balonlu Naylon,Bant

Sakarya / Erenler
Rank : 1000

Tursan Ambalaj

Standart ve Özel Kesim Kutular

Sakarya / Adapazarı
Rank : 850

TNC Ambalaj

Ambalaj, Ondüle Karton, Kesimli Kutu, Seperatörlü Kutu, Karton Kutu, Oluklu Mukavva

Sakarya / Erenler
Rank : 850

Ulaş Ambalaj

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satış, Koli ve Kutu, Karton Kutu İmalatı

Sakarya / Adapazarı
Rank : 800

Furkan Ambalaj

Mukavva, Koli, Karton Ambalaj, Karton Kutu

Sakarya / Serdivan
Rank : 600

Arya Ambalaj

Streç Film, Koli Bantı, Balonlu Naylon, Karton Koli, Bağlama Çemberi, Diğer Bantlar

Sakarya / Serdivan
Rank : 600

Kanber Ambalaj ve Temizlik

Firma Baskılı Ürünler, Gıda Kapları, Kağıt Havlu Grubu, Poşet Grubu, Sarf Malzemeleri, Tamamlayıcı Ürünler, Hijyen Grubu, Endüstriyel Temizlik Malzemeleri

Sakarya / Erenler
Rank : 300

Ada Ambalaj

Oluklu Mukavva, Koli Kutu İmalatı

Sakarya / Erenler
Rank : 225

Ada Ambalaj

Oluklu Mukavva, Koli Kutu İmalatı

Sakarya / Erenler
Rank : 225
Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
İlçe ve Semt Seçimi
İlgili İçerikler
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Bağlantılı Alt Sektörler
Sakarya, Adapazarı, ambalaj, paketleme, pakatlama, polyester, çemberler, poliproplen, palet, ağaç palet, çivi, streş film, balonlu naylon, balonlu naylon,aksesuar, bukle toka, pres toka