Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Şehir Rehberi › Sakaryanın İlçeleri

Hendek'te Bayram Hazırlıkları Tamam. Köşe bucak temizlik...

 10/05/2021 15.13
Hendek'te Bayram Hazırlıkları Tamam. Köşe bucak temizlik...

Hendek Belediyesi, sokağa çıkma yasağına rağmen Ramazan Bayramının manevi atmosferinin Hendek Halkı tarafından huzurlu bir şekilde geçirilmesi için bayram temizliklerini hızlandırdı. Bayramı da kapsayan kapanma süreci boyunca tüm ekipler görevlendirildi.


Köşe Bucak Temizlik
Hendek'te bayramı güzel bir şekilde karşılama adına çalışmalarını sürdüren ekipler, mahallelerde, çocuk parklarında ve tüm alanlarda ot biçme, dal budama ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Ekipler gün boyu yapılan çalışmaların ardından, akşam saatlerine gelince Osman Yılmaz Caddesinden D-100 karayoluna kadar olan caddeyi köşe bucak köpüklü su ile temizleyerek yıkadı. Çalışmalar Cami bahçelerinin ardından diğer güzergahlarda da devam edecek...

Başkan Babaoğlu Bayramınızı Kutluyor
Hendek Belediyesi Başkanı Turgut Babaoğlu, "Alışageldiğimiz bayramlardan farklı olarak akraba, eş, dost ziyaretlerinden uzak bir Ramazan Bayramı idrak edeceğiz. Ancak sosyal mesafe aramıza mesafe koysa da gönül birlikteliğimize engel değildir. Büyüklerimizi arayıp bayramlarını kutlayalım, bayram geleneğini ve değerlerini çocuklarımıza anlatalım ve bayram heyecanını evlerimizden eksik etmeyelim. Bayramı bir fırsat olarak görmeli ve en güzel biçimde istifade etmeliyiz. Ben şimdiden tüm halkımızın ve personelimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.


İhbar Hattı 

Ayrıca vatandaşların bayram öncesinde ve süresinde mağdur olmamaları için görevlendirilen ekipler, Beyaz Masa ve diğer tüm teknik ekipler nöbette olacak. 444 54 03 veya Whatsapp ihbar hattı numarası 0555 888 54 03 ulaşılabilecek numaralar.

Kaynak : Hendek Belediyesi... 
 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun