• Anasayfa

  • Gezilecek Yerler

  • Yemek Tarifleri

  • Önemli Telefonlar

  • Sağlık

  • Şehir

Anasayfa
Gezi
Yemek
Telefonlar
Sağlık
Şehir
Şehir RehberiSakaryadaki Gezilecek Yerler

Sapanca'ya bir de böyle bakın

Sosyal medya fenomenlerinden "Biz evde yokuz" moderatörleri Sapanca'ya gelmişler.

İşte onların sosyal medyada paylaştıkları...

"Yine bisiklet kurtarıcımız oldu. Bisiklet üzerinde herşey 10 kat daha güzel. Sakarya - Kocaeli rehberi çıkarılır da Sapanca'ya uğranmaz mı? Geldik Sapanca'ya ama size gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz şeyler bulmak biraz zamanımızı aldı. Bakmayın, Sapanca'nın doğası mükemmel, itiraz edenin dilini arı soksun da insanın kafasına göre ortam bulması her zaman kolay olmuyor.

Bizce insan, nereye giderse gitsin, her zaman kendi eğlencesini kendi yaratmakla mükellef. Dedik, hemen bisiklet kiralayıp, Sapanca'yı turlayalım. Daha pedalları çevirmeye başladığımız ilk saniyeler de hemen keyfimiz yerine geldi.

Sanıyoruz ki insan pozitif olunca, evrenin kapıları da açılmaya başlıyor. Bisiklet turumuzdan sonra da Sapanca'nın merkeze komşu, Kırkpınar diye bir yeri varmış, orayı keşfettik. Gördük ki Sapanca'nın bizim kafamıza göre olan şeyleri daha çok orada"
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun