Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Şehir Rehberi › Sakaryadaki Gezilecek Yerler

"Gündüz Gece" programı Sakarya'ya geldi

 27/05/2017 00.00
"Gündüz Gece" programı Sakarya'ya geldi

Sempatik türkücü Kürşat’ın kendine has sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece 20 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde Sakarya'nın Hendek ilçesine, 13 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde ise Akyazı ilçesine konuk oldu.

Anadolu’nun görülmemiş yerlerini izleyicileri için adım adım gezen Gündüz Gece yeşilin bin bir rengini bünyesinde barındıran Sakarya Hendek’te yayla gezisine çıktı.


Tarihi 12’nci yüzyıla dayanan Hendek’te gezen Kürşat, Hendek’in tarihini orada yaşayan vatandaşlardan öğrendi. Yemyeşil ağaçlarla bezeli Hendek’te yemek yapan kadınları gören Kürşat, temiz havada açılan iştahının çözümünü buldu. Hendek’e ait yöresel lezzetlerin izini süren Gündüz Gece ekibi yemeklerin yanı sıra keyifli sohbetlere imza attı.


 Abhaz, Çerkes, Arnavut ve Gürcülerin birleşiminden doğan zengin Hendek mutfağı Kürşat’ın neşesine neşe kattı. Renkli görüntüler, türküler ve hoş sohbetlerin yer alacağı Gündüz Gece izleyicilerine neşe dolu bir akşam yaşattı.


Gündüz Gece Sakarya Akyazı’dan da birbirinden eğlenceli görüntülerle izleyici karşısına çıktı. Sakarya’da köy gezisinden, balık çiftçiliğine, kaplıcalardan Sakarya’nın yöresel lezzetlerine birçok farklı görüntü Gündüz Gece’de ekrana taşındı.


İşte o bölümler

"Gündüz Gece" programı Sakarya'ya geldi
YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun