Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Ali Osman Ulusoy: Otobüslerimiz, Uçaklardan Daha İyi

HaberlerSakarya
07.55, 08/02/2010
Ali Osman Ulusoy: Otobüslerimiz, Uçaklardan Daha İyi

Ulusoy Holding'in kurucularından ve Trabzon Ticaret Odası Meclis (TTSO) Başkanı Ali Osman Ulusoy; önceki gün Sakarya VİB Turizm Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Ulusoy Holding'in kurucularından,Türkiye-İran İslam Cumhuriyeti İş Konseyi Başkanı ve Trabzon Ticaret Odası Meclis (TTSO) Başkanı Ali Osman Ulusoy; önceki gün Mercedes Mengenler Yöneticileri ile birlikte Sakarya VİB Turizm Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Sakarya VİB Turizm Başkanı Seyhan Azder ile Yönetim Kurulu üyelerine “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulunan Ali Osman Ulusoy, çalışmalar hakkında bilgiler alarak, başarıların devamını diledi. Tuna Tan Tesisleri’nde Sakarya’nın meşhur Islama Köftesi’ni yiyen ve İşadamı Tuna Tan ile de görüşen Ali Osman Ulusoy, Sakarya’nın kendisinin ikinci adresi olduğunu söyledi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 

OTOBÜSLER BİR NUMARA

Ziyaretle ilgili açıklama yapan İşadamı Ali Osman Ulusoy; günümüzde otobüslerin, uçaklardan daha iyi hizmet verdiğini iddia ederek; “50 yıl önce kimse uçağın yanına gidemez ve uçağa belli itibar gören kişiler biner ve her türlü hizmet verilirdi. Şimdi ise, uçağa herkez biner oldu, fakat hizmetler azaldığı gibi, suyu parayla satılır duruma geldi. Ama otobüslerimizin canı çıkıyor. Şimdi ise otobüs hizmetleri bir numara olmuş ve yolculara da her türlü hizmeti vermektedir” dedi. 

 

VİB ÖNCÜLÜK YAPMIŞTIR

Sakarya VİB Turizm, Türkiye’de otobüs işletmeciliğinde her zaman yenliği getirdiğini ifade eden Ulusoy; “VİB Turizm, model ve otobüs değişikliğinde öncülük yapmıştır. Türkiye’de ilk defa Mercedes kullanan otobüs işletmesi olmuştur. Ulusoy olarak, VİB ile birlikte, Mercedes Mengenler’in yeni kampanyalarında anlaşma içinde olduk. Şimdiye kadar hiçbir problemimiz olmadı. Bugüne kadar gelen arkadaşlarımız, VİB Turizm’i iyi yerlere getirmiştir ve bundan sonra da böyle olacağına inanıyorum” diye konuştu. 

VİB TURİZMİN HİZMETİ

VİB Turizm, Mercedes’ten iyi hizmetler ve istediği zaman otobüs aldığını belirten ünlü İşadamı Ali Osman Ulusoy; “Mercedes tarafından VİB’e fiyat konusunda da gereken yardımlarda yapılmıştır. İstanbul-Ankara ile başlayan VİB Turizm şimdi ise Ege ve Karadeniz’e kadar uzanan hizmeti vermektedir. Kaptan ve Muavini ile Sakaryalıları memnun etmiştir” diyerek, VİB Turizm’i övdü.

 
 
Bu haber 6352 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER