Tufan Hidrolik

Tufan Hidrolik

Hidrolik Direksiyon Kutusu Tamiri, Hidrolik Direksiyon Pompası Tamiri, Elektronik Direksiyon Kutusu Tamiri, Elektronik Direksiyon Pompası Tamiri, EPS Tamiri Air Süspansiyon Kompresör

عناوين
عناوين 1
Erenler Mah. 1284 Sk. Mobilyacılar San. Sit. No: 6 İç Kapı No: A Erenler Sakarya Türkiye
الهواتف
الهواتف 1
الهواتف 2
مرتبة
900
حالة العضوية
Özel üye

Tufan Hidrolik

Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup, hidrolik direksiyon sektöründe şuan Türkiye'nin en kapsamlı ve teknik deneyimli firması konumundadır. Kuruluş tarihimizde Türkiye'de hidrolik direksiyon ihtiyacının artmasından dolayı bu sektörde faaliyet göstermeye başladık. Talebe karşılık verip, Tufan Hidrolik olarak teknolojinin şartlarına uyum sağlayarak ekimizdeki yeni jenerasyonlarla faaliyet göstermeye devam edip 2000'li yıllara gösterdiğimiz azimle başarıyla ulaştık. 

Direksiyon kutuları, direksiyon pompası ekipman ve yedek parçaları, pompa kasnağı, mafsal ve direksiyonla beraber bunların bakımı ve tamirinde garantili olarak siz müşterilerimize uygun ve cazip fiyatlarımızla sunmaktayız. Her marka ve model otoların hidrolik kutu ile pompalarının tamir bakım ve revizyonları personelimizin tecrübeli çalışmaları doğrultusunda yapılmaktadır.

Müşterilerilerimizin memnuniyetini firmamız olarak prensip görüyor, kalitenin en üst düzeyde olmasını sağlamaya gayret ediyoruz. Çalışmalarımızda Türkiye'nin her bölgesinden direksiyon pompa ve kutusunu sipariş alarak sizlere zaman kaybına uğratmadan en kısa sürede ulaştırıyoruz. 

Firmamız kurulduğu günden itibaren kalitesinden ödün vermemiş olup daima en iyisini, en kalitelisini yapmak gayretinde olmuştur. Yaptığımız işlerde gelebilecek her türlü şikayeti dikkate alarak Garanti Belgesi altında müşterilerimize güvence vermekteyiz. 1990 yılından beri hidrolik direksiyon ve pompa sektöründe çalışmanın sağladığı tecrübelerle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmeye kararlıyız.

Hizmetlerimiz

  • Hidrolik Direksiyon Kutusu Tamiri
  • Hidrolik Direksiyon Pompası Tamiri
  • Elektronik Direksiyon Kutusu Tamiri
  • Elektronik Direksiyon Pompası Tamiri
  • EPS Tamiri
  • Air Süspansiyon Kompresör Garantili Mevcut