Meray Direksiyon Servisi

Meray Direksiyon Servisi

Hidrolik Direksiyon Kutu ve Pompa Tamiri, Eps Direksiyon Pompaları

عناوين
عناوين 1
Marangozlar San. Sit. 72. Sk. No: 1 (Erenler Emniyet Müdürlüğü Arkası) Arifiye Sakarya Türkiye
الهواتف
الهواتف 1
الهواتف 2
الهواتف 3
مرتبة
950
حالة العضوية
Özel üye

Meray Hidrolik

1986' dan beri sanayi meslek hayatı içerisinde profesyonel olarak var olmaktayız. Sakarya piyasasında sağlam bir geçmişi olan güven veren meslek ahlak ve disiplini ön planda tutmaya alışkanlık edinmiş bir firma olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Alanında uzman personel , kaliteli çalışma ortamı ve kaliteli malzemelerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazırız.

Sadece Sakarya için de değil Türkiye genelinde birçok ile hitap eden firmamız İzmit - Derince başta olmak üzere, İstanbul, Düzce, Bolu gibi çevre illerde de aranan bir firma haline gelmiştir. Firmamız ağırlıklı olarak özel ve yetkili servislerle çalışmaktadır, fakat müşterilerimizin talebi üzerine doğrudan kullanıcılara da hizmet vermektedir.

Meray Hidrolik olarak 'Hidrolik direksiyon pompa ve kutu' tamirini testli ve garantili bir şekilde yapmaktayız. Garanti süresi bakım ve onarım gören tüm ürünler için 6 aydır . Ürünlerin garantisi müşteriye teslim tarihinde başlamaktadır, ürünlerin içine özel bir teknikle teslim tarihi atılmaktadır,  ayrıca müşteri araç plakası ve değişen yada revizyon edilen parçanın cinsi sistemimizde kayıt altında tutulmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet,  zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Meray Hidrolik , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

www.merayhidrolik.com

Etiketler