Akupunktur Uzmanı Dr. Ali Hatipoğlu

Akupunktur Uzmanı Dr. Ali Hatipoğlu

Akupunktur

عناوين
عناوين 1
Dilmen Mah. 6021. Sk. No: 7 Erenler Sakarya Türkiye
الهواتف
الهواتف 1
الهواتف 2
الهواتف 3
مرتبة
300
حالة العضوية
Özel üye

Dr. Ali HATİPOĞLU Hakkında
1955 yılında Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Tıp Fakültesini eğitimini ise Atatürk Üniversitesinde 1983 yılında tamamladı. 25 yıl devlet hizmeti yaptı. Özel sektörde ise Enka, Cargill gibi sektörünün öncü kuruluşlarında hekimlik yaptı. 1997 yılında eşinin alerjik astım hastalığından dolayı akupunktur ile tanışıp eğitimini almaya başladı. Gazi Üniversitesi Akupunktur eğitimini almıştır ve 11 yıldan beri akupunktur tedavisi uygulayıp yüzlerce insanda başarılı sonuçlar almıştır.

Vizyonumuz
Sağlığınız için çalışan sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak.

Misyonumuz
Değişen ve gelişen Dünya’da sağlığınızı daha iyi bir duruma getirmek. Vücudu bir bütün olarak ele almak, psikolojiyi ve fizyolojiyi beraber düşünmek.


Tedavi Ettiğimiz Hastalıklar
Akupunktur uzmanı Dr. Ali Hatipoğlu bir çok hastalığa akupunktur tedavisinin faydalı olduğunu söylemektedir. Tüp bebek, sigarayı bırakma, zayıflama, göz hastalıkları, nörolojik hastalıklar, ağız hastalıkları... gibi bir çok hastaya tedavi uygulamış ve olumlu sonuçlar alınmıştır.

Tedavi Ettiğimiz Hastalıklar
• Estetik: Altın akupunktur iğnesi ile yüz kırışıklık tedavisinde Sakarya'da hizmetinizdeyiz.
• Çocuk Hastalıkları: Altını ıslatma (Gece işemesi), Hiperaktif çocuk, Havale geçiren çocuk, Alerjik, bronşit, astımlı çocuk, Kabızlık çeken çocuk, İştahsız çocuk, Gelişme geriliği olan çocuk, Korkulu, endişeli ve kaygılı çocuk.
• Nörolojik Hastalıklar: Başağrısı ve migren, eriferal nöropati, rigeminal nevralji, Fasial paralizi (yüzfelci), Parkinson Kabızlık çeken çocuk, Behçet hastalığı.
• Romatizmal Hastalıklar: Servikal artroz (boyun kireçlenmesi), Gonartroz (diz kireçlenmesi), Lumbar disk herniasyonu (bel fıtığı), Boyun fıtığı, Parkinson, Siyatik Romatoid artrit(küçük eklem romatizması), Akut eklem romatizması, Sürekli Üşüme Hissi.
• Solunum Yolları Hastalıkları: Ses kısıklığı, Akut tonsillit, Kuru öksürük, Grip, Her Türlü Gribe Karşı Vucüt Direncini Arttırır, Akut rinit, Allerjik rinit, Akut sinüzit, Bronşial astma (astım), Allerjik bronşit, Kronik bronşit, Farenjit.
• Ağız Hastalıkları: Akut ve kronik farenjit, Gingivit (dişeti iltihabı), Aftlar (ağızdaki yaralar).
• Kulak Hastalıkları: Tinnutis (Kulak çınlaması), Meniere sendromu, Baş dömesi hastalığı.
• Kalp Damar Sistemi: Hipotansiyon, Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon), Arterioskleroz (damar sertliği).
• Ruhsal Hastalıklar: Nörozlar (korku, panikvs.), İnsomnia (uykusuzluk), Panik atak, Depresyon, Anxiete( sebepsiz korku ve kaygı), Konsantrasyon azlığı.
• Gastrointestinal Sistem: Peptik ulkus (Ülser), Akut ve kronik kolit, Konstipasyon (kabızlık), Gastrik hiperasidite, Gastropitoz (mide düşüklüğü), Akut ve kronik gastrit, Mikrobik sarılık (viral hepatit), Karaciğer yağlanması.
• Deri Hastalıkları: Alopesi (saç dökülmesi), Zona, Akne (ergenlik sivilceleri), Psöriasis (sedef hastalığı).
• Hormonal Hastalıklar: Guatr, Diabet (şeker hastalığı), İnfertilite (kısırlık), Sellulit, Adet Sancısı.
• Göz Hastalıkları: Santral retinit, Allerjik konjunktivit (göz nezlesi), Göz Tembelliği, Göz kayması, Şaşılık.
• Ürogenital Sistem: Sistit (idrar yolu iltihabı), Nörojenik mesane, Dismenore (sancılı adet), Oligomenore (adet azlığı), Frijidite (cinsel soğukluk), Empotans (iktidarsızlık), Menapoz hastalıkları, Doğuma bağlı idrar kaçırma.