Google ile arama
Haritadan Firma Ara

ZEMİNDER'in ilk olağan genel kurulu yapıldı

HaberlerSakarya
10.22, 11/07/2018
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
ZEMİNDER'in ilk olağan genel kurulu yapıldı
ZEMİNDER 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Zemin iyileştirme alanında faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplama amacıyla şehrimiz iş adamlarından Akay Sezer öncülüğünde kurulan ZEMİNDER 1. Olağan Genel Kurulu'nu İstanbul’da lüks bir otelde gerçektirdi.

Gerçekleştirilen genel kurul toplantısında Akay Sezer, ZEMİNDER Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi.

Sürekli büyüyen bir sektör olarak zemin iyileştirme sektörünün kapsayıcı bir derneğe ihtiyacı olduğunu vurgulayan Sezer, Sakarya merkezli faaliyet gösterecek derneğin zemin iyileştirme sektöründe kurulan ilk dernek olarak Türkiye'de bir ilki başardığına dikkat çekti.

Sektörde faaliyet gösteren firmaların yaşadığı sorunların çözümü için yola çıkan ZEMİNDER’in sektörün önde gelen firmaları tarafından kurulduğunu belirten Akay Sezer, ‘ZEMİNDER’in Türkiye zemin iyileştirme sektörüne hayırlı olmasını dilerim’ dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1079 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce nüfusu bir milyonu bulan Sakaryanın en büyük sorunu nedir
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
EN ÇOK YORUMLANANLAR
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum
Yorum