Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Yeni Yazarların Kalesi Oluyoruz

 22/02/2021 19.39
Yeni Yazarların Kalesi Oluyoruz

Türkiye'de dijital platformlara artan ilgi ile kitap okuma oranlarında düşüş olduğu öne sürülüp, öğrencilerin kitap okumadığından şikayet edilen bu dönemde Kale Okulları yeni bir başarıya daha imza attı.
 

Dijital çağın gerekliliklerini ve trendlerini her alanda yakalamak isteyen Kale Okulları sene başında hayata geçirdiği E-Dergi ile öğrencilere ulaşıyor. E-Dergi ile öğrencilere kendilerini ve yazarlık yeteneklerinin tanınması için bir fırsat da yaratılmış oluyor. 
 

Öğrenci yetenek ve yetkinlikleri bu dergide!
 

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören E-Dergi, hem gelişen yeni çağa ayak uyduruyor hem de öğrencilerin yeteneklerini sergilemesi açısından büyük bir imkâna sahip oluyor. Kale Okulları bünyesinde bulunan öğrenciler, geleneksel yazar-dergi ilişkisini yeniden canlandırarak gizli kalmış yeteneklerinin farkına varıyor. Aynı zamanda edebiyat dersinde öğrendikleri yeni türleri deneyerek unutulmaya yüz tutmuş yazım şekillerini de yeniden hayata geçiriyor.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun