Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Vatandaşlar mahalleye bırakılan hurda araçlardan şikayetçi

HaberlerSakarya
11.25, 10/03/2018
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Vatandaşlar mahalleye bırakılan hurda araçlardan şikayetçi
Erenler Mahallesi'nde Marangozlar Sanayii'nin esnaflarınca bırakıldığı düşünülen sahipsiz ve hurda araçlardan ve çöplük haline gelen boş arazilerden mahalle sakinleri şikayetçi oldu.

Erenler Mahallesi 1064, 1068 ve 1074. sokaklarda yaşayan Vatandaşlar Whatsapp ihbar hattımıza ulaşarak mahalle içine bırakılan hurda araçların tinercilerin ve alkol alanların uğrak yeri olmasından tedirginlik duyduklarını belirttiler.

Hurda araçların yanı sıra çöplerin de 1064 sokakta bulunan boş araziye yığıldığını ve çöplerin mahalleye sürüklenerek çevre kirliliğine yol açtığını belirten mahalle sakinleri, "Çocuklarımız tinerci, hapçı ve alkoliklerden zarar görmesin diye parkta ve sokakta oynayamıyorlar. Sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir  mahallede yaşamak bizim de hakkımız, biz bu hurda ve terk edilmiş araçların çekilmesini, çöplük olan yerin temizlenip kaldırılmasını istiyoruz" dediler.

Konu ile ilgili Erenler Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi'ne başvurup bir sonuç alamadıklarını belirten mahalle sakinleri "Bu soruna çözüm bulacak kurum yok mu?"
diyerek tepkilerini dile getirdiler.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1329 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Yeni Erenler? diye övünen yönetiçileri hizmete davet ediyoruz  
 
Selçuk yılmaz, 10/03/2018  
 


Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER