Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Vali Kaldırım; Vaka sayıları düşmeye devam ediyor

 04/05/2021 21.18
Vali Kaldırım; Vaka sayıları düşmeye devam ediyor

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım; "Sakaryamız’da vaka sayıları düşmeye devam ediyor.Tedbirlere hassasiyetle uymaya devam edersek bayrama sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kavuşmuş oluruz" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı 24-30 Nisan arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Covid-19 vaka sayılarına göre,  Sakarya'da önceki hafta 414.52 olan vaka sayısı 300.77'ye geriledi.

Vali Kaldırım, haftalık vaka sayılarının paylaşılması sonrası açıklama yaptı. Kaldırım; "Sıkı tedbirlerin ve kurallara hassasiyetle uymanın karşılığını görmeye devam ediyoruz. Sakaryamız’da vaka sayıları düşmeye devam ediyor. Müteşekkirim. Tedbirlere hassasiyetle uymaya devam edersek bayrama sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kavuşmuş oluruz" diye konuştu. 
 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun