Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Vali Balkanlıoğlu ile birlikte pedal çevirdiler

HaberlerSakarya
20.24, 13/05/2018
Proweb Kaşe
Vali Balkanlıoğlu ile birlikte pedal çevirdiler
Sakarya'da Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen 6. Geleneksel Bisiklet Turunda, trafikte bisikletlilere dikkat çekebilmek için yaklaşık bin kişi pedal çevirdi.

Trafik Haftası dolayısıyla Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Valilik ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği işbirliği ile bir etkinlik düzenlendi. Trafik Haftası dolayısıyla düzenlenen ve Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu öncülüğünde Demokrasi Meydanı'ndan başlayan 6. Geleneksel Bisiklet Turu, Serdivan Trafik Park'ta son buldu. Etkinliğe, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu başta olmak üzere; İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'in ve çok sayıda bisikletsever katıldı. Etkinliğe bisikletleriyle katılanlar çeşitli hediyelerle de buluştu.

Serdivan Trafik Park'ta son bulan tur sonrasında açıklama yapan Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya'nın bisiklet sporuna uygun düz bir alana sahip olduğunu söyledi. Balkanlıoğlu ayrıca Anneler Günü dolayısıyla tüm annelere tebriklerini ileterek, "Her yere bisikletle rahatlıkla ulaşılabilir. Trafik sorununa güzel bir çözüm aynı zamanda son derece güzel bir spor. Bugünkü etkinlik, trafik kurallarına uymak istemeyen bisikletleri yok sayan, yolları sadece babasının malı olduğuna inanan sürücülere bir hatırlatma olsun. Bu trafikte bu yollarda bisikletliler de var yayalar da var. Buna dikkat etsinler, kazaya belaya yol açmasınlar. Kendileri de hayat boyu sürecek bir pişmanlık yaşamasınlar, kimseye de bu üzüntüyü yaşatmasınlar" dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 749 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce nüfusu bir milyonu bulan Sakaryanın en büyük sorunu nedir
 
  Oyla
SON GELİŞMELER