• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Turgay Güler'le Sıradaşı Özel Sakarya'dan canlı yayınlandı

Ülke TV ekranlarının beğeni ile takip edilen programı "Sıradışı Özel", bu haftaki yayınını Serdivan’dan canlı olarak yaptı.

Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programı; ekranları başında izleyen seyircilerin yanı sıra kültür merkezine gelen çok sayıda misafir de salondan canlı olarak takip etti.

Turgay Güler’in moderatörlüğünde yaklaşık iki saat süren canlı yayında; Savcı Sayan, Hasan Öztürk, Salih Tuna ve Ahmet Kekeç de yorumlarıyla programa eşlik etti.

Avrupa Bile Bu Duruma Endekslenmiş Durumda

Sıradışı Özel programını Serdivan’dan “Seyircili olarak değil de dostlarla birlikte yapıyoruz” diye konuşmasına başlayan Turgay Güler referandumla ilgili değerlendirmesinde hayır gibi sonucun bu ülkede taş üstünden taş bırakmayacağını belirterek “Böyle bir sonuç ülkeyi paramparça bir hale getirir. Şu anda Avrupa bile bu referanduma endekslenmiş durumda. Ne ekonomi kalır ne de bir şey.” şeklinde konuştu.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a, Sıradışı ekibini seyirci ile buluşturduğu için teşekkür eden Güler, 16 Nisan’ın bir telafisi olmadığını belirterek “İnşallah önümüzdeki hafta Pazar günü tüm Türkiye’yi güzel bir sonuç bekliyor.” dedi.

Kılıçdaroğlu CHP’nin Başına Gelen Felakettir

Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Anayasa değişikliğinin konuşulduğu Sıradışı Özel’de Savcı Sayan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “15 Temmuz Darbe Girişimi” için son günlerde dile getirdiği “Kontrollü Darbe” benzetmesini eleştirerek, “100 yılda bir felaket gelir. 100 yılda bir mucize gelir. Felaket CHP’ye nasip oldu. Mucize AK Parti’ye.” dedi.

Bu Türkiye’nin Meselesidir

Türkiye’nin bir kuşatılmışlık altında olduğunu ifade eden Salih Tuna ise “16 Nisan’da insanlar sağlıklı bir karar vermezlerse Türkiye’nin hali haraptır. Referanduma sayılı günler var diye kimse rehavete kapılmasın. Uyanık olalım, dirayetimizi ortaya koyalım, gece gündüz çalışmaya devam edelim. Bu AK Parti ya da Erdoğan meselesi değildir, Türkiye’nin meselesidir.” diye konuştu.
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

zgr
3 yıl önce
Sakaryaya bu sıralar ne kadar gereksiz adam var geliyor.