Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Türbeyi delik deşik yaptılar

HaberlerTürkiye ve Dünya
15.36, 31/08/2019
Proweb Kaşe
Türbeyi delik deşik yaptılar
Sakarya'nın en yüksek tepesinde bulunan Keremali Türbesi hırsızların hedefinde. Türbe'nin altını kazmaya çalışan kişiler, türbede gönüllü bekçilik yapan Mustafa G. tarafından fark edilince kaçtı.
 
Daha öncede definecilerin hedefi olan Keremali Türbesi, bir kez daha kazıldı. Güzlek Muhtarı Selim Akyazıcı, bu yıl türbeyi güzelleştirdiklerini belirterek; "Tuvaletler, mescit ve çevresi onarıldı. Gelen ziyaretçiler için eksiklerin neredeyse tamamı muhtarlığımız ve halkımız tarafından yapıldı. Ancak mezardan ne istiyorlar anlamıyoruz. Sürekli kazı yapanların hedefinde. Artık buraya kamera sistemi takmak elzem hale geldi. Köyümüzdeki kamera güvenlik sistemini burayı da bağlayacağız inşalah" dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1281 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER