Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

TUR 2019'un Sakarya - İstanbul etabı başladı

HaberlerTürkiye ve Dünya
14.54, 21/04/2019
TUR 2019'un Sakarya - İstanbul etabı başladı
55’inci Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun 6. sı olan son ayağı  Sakarya – İstanbul etabı başladı.
 
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 6'ncı ve son etabı olan Sakarya - İstanbul etabının startı Camili'de ki Bisiklet Adası'ndan verildi. 
Turun 6. ve sonuncusu olan Sakarya - İstanbul arasındaki 172,4 kilometrelik parkurun startını Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı verdi. 

Türkiye Bisiklet Tur’unun 158.6 kilometrelik Turkish Airlines Bursa-Kartepe etabını Bora Hansgrohe Takımı’ndan Felix Grossschartner 4 saat 17 dakika 13 saniye ile birinci tamamladı. 

Türkiye’nin dünya çapındaki en prestijli spor organizasyonları arasında bulunan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 55’inci yılında İstanbul'dan pedal çevirmeye başlayan sporcular, Marmara Denizi'nin etrafında 6 etap boyunca toplam 993,4 kilometreyi kat ettikten sonra yeniden İstanbul'a giderek bitiş çizgisine ulaşabilmek için Sakarya’dan yola çıktı. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1102 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER