Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Traşa zam; Saç, sakal kesimi 45 TL oldu

HaberlerTürkiye ve Dünya
10.41, 26/06/2019
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Traşa zam; Saç, sakal kesimi 45 TL oldu
Sakarya Berberler Odası traş fiyatlarına yüzde 20 oranında zam yaptı. Zamla birlikte saç, sakal traşı 45 TL oldu. 
 
Berberlerde yaşanan son zam ise 16 ay önce gerçekleşmişti. Bundan 1 buçuk sene önce 25 liraya yapılan saç-sakal kesimi ve saç yıkama işlemi, şimdi 45 lira oldu.
 
Sakarya Berberler Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Birkaç gün önce yaptığımız başvuru kabul edildi ve bu günden itibaren zamlı fiyat listeleri elimize ulaştı. Zamlı fiyat tarifeleri odamıza üye esnafa en kısa sürede dağıtılacak" ifadelerini kullandı.
 
Esnafın zor bir dönemden geçtiğini belirten Başkan Hacıoğlu; " Kiralarımız zamlandı. Aldığımız malzeme zamlandı. Bir sigorta 800 TL'yi geçti. Yanımızda çalıştırdığımız elemanlar zaten aldığımız ücretin yarısını emekleri karşılığı kendileri alıyor. Geriye kalan bakiyede bizim ihtiyaçlarımızı karşılayamıyor. Zam yapmak zorundaydık" dedi.

Son gelen zamlarla birlikte;
 
35 TL olan Saç-Sakal-Yıkama 45 TL
 
25 TL olan Saç Kesimi-Yıkama 30 TL
 
10 TL olan Sakal Kesimi 12,50 TL oldu
 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1459 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER