Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Trafik kilitlendi, vatandaş isyan etti

HaberlerTürkiye ve Dünya
09.44, 09/09/2019
Proweb Kaşe
Trafik kilitlendi, vatandaş isyan etti
Sakarya'da okulların açıldığı ilk gün Yazlık Kavşağı'nda trafik kilitlendi. Kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Okula ve işe geç kalan vatandaş ve öğrenciler duruma isyan etti.
 
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı bugün başladı. Öğrenci servislerinin çalışmadığı ilk gün, veliler çocuklarını kendileri okula götürdü. Şehirde büyük trafik yoğunluğu oluşurken yapıldığından bugüne kadar pek çok eleştirinin kaynağı olan Yazlık Kavşağı kilitlendi.

Serdivan, Kuzey Terminali, Yenikent Bölgesi'nden gelen yollarda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. 

Trafik polislerinin kavşaktaki trafik akışını sağlamaya yönelik müdahalede geç bulunması sürücülerin tepkisine neden oldu. Sürücüler korna çalarak tepki gösterdi. 

Yazlık'taki okullarda okuyan öğrenciler, araçlardan inerek yaya olarak okullarına ulaştı. İşlerine geç kalan vatandaşlar da tepkilerini dile getirdi. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1003 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER