Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

TOKİ Korucuk konutları için kura çekimi yapıldı

 10/06/2021 15.10
TOKİ Korucuk konutları için kura çekimi yapıldı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Sakarya'da yapılacak 577 konuttan 460’ı için kura çekimi gerçekleştirildi.

TOKİ'nin 100.000 Sosyal Konut Projesi kapsamında, Korucuk Mahallesi'nde yapılacak 577 konuttan 460’ı için kuralar bugün çekildi.

316 adeti 2+1, 144 adedi 3+1 olarak yapılacak konutların kurası, bugün TOKİ’nin facebook, Twitter, Youtube ve instagram sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı.

Konut belirleme kurasından sonra Gayrimenkul Satış Sözleşmesi hak sahipleri tarafından 21 Haziran 2021 – 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ziraat Bankası Adapazarı Şubesi’nde kurayı kazananlar tarafından imzalanacak.

Kesin kira sonuçları, akşam saatlerinde Noter onayından sonra, TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Mete Korkmaz
4 gün önce
Umarım herkesin Başına Sokabileceği Bir Evi,Yuvası olur.