Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Telefonlarınıza gelen bu mesaja dikkat!

HaberlerSakarya
16.39, 04/10/2018
Telefonlarınıza gelen bu mesaja dikkat!
Sakarya'da 8720 numaralı hattan bir kez daha vatandaşlara mesaj atıldı.

Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz aylarda Sakarya'nın birçok ilçesinde 8720 numarasından vatandaşların telefonlarına mesaj atılarak ;  “İlçe belediye başkanını başarılı buluyor musunuz? Bu mesajı saat 21.00'a kadar ücretsiz cevaplayarak ankete katılabilirsiniz. Siyasi Araştırma” şeklinde yazı gönderilmişti.

Bugün yine eline telefonunu alan vatandaşlar, "Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı'nı başarılı buluyor musunuz? Bu mesajı saat 21.00'a kadar ücretsiz cevaplayarak ankete katılabilirsiniz. Siyasi Araştırma" mesajıyla karşılaştı.

Konuyla ilgili yetkililer anketin kendileri tarafından gönderilmediğini ve sms şirketlerinin para kazanma tuzağı olduğunu belirtti.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 8754 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  ali inci. yada yusuf alemdarı. büyükşehirde görmek isterim.gerçekten çalışanla çalışmayan. ortada .  
 
hakan bolat, 06/10/2018  
 

  Buyuk bakan zeki baskan  
 
Erhan davutoglu, 04/10/2018  
 


SON GELİŞMELER