Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Taşlı sopalı mera kavgası

HaberlerTürkiye ve Dünya
18.13, 05/09/2019
Proweb Kaşe
Taşlı sopalı mera kavgası
Adapazarı İlçesi Bayraktar Mahallesinde bulunan mera alanı yüzünden çıkan tartışmada çok sayıda kişi yaralandı. Mahalle sakinleri hem meranın satılmasından hem de yaşanan tartışmaların devam etmesinden korkuyor.

İddialara göre, Bayraktar Mahallesinde bulunan mera alanı üzerine ahır yapmak isteyen grup ile akrabaları olan bir diğer grup arasında yaşanan tartışma büyüyünce mahalle savaş yerine döndü. Taş ve sopalarla birbirlerine saldıran 2 grup mahallede yaşayan vatandaşlar tarafından güçlükle ayrıldı. Muhtarın ve mahalle sakinlerinin araya girmesiyle 2 grup şimdilik barışmış görünüyor. Mahalle sakinleri ise küçük bir kıvılcım büyük olaylara sebep olabilir görüşünde

Öte yandan mahallede yaşayan diğer vatandaşlar ise mera alanının satıldığını iddia ederken bu satışın durdurulmasını istedi. Yaşanan olaylar sebebiyle tedirgin olan vatandaşlar kavgaların devam etmesini istemezken yetkililerin bölgeye gelerek mera hakkında açıklama yapmasını istiyor. Bayraktar Mahalle Muhtarı Turan Macit yaşanan olayların büyütüldüğü kadar olmadığını söyledi.
 
(Haberlisin)
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 725 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER