Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Süs Bitkiciliği Derneği’nden Başkan Yılmazer’e teşekkür

HaberlerSakarya
11.09, 10/10/2018
Süs Bitkiciliği Derneği’nden Başkan Yılmazer’e teşekkür
Sapanca ve Arifiye Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Derneği yöneticileri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’ e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sapanca ve Arifiye Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Dernek yöneticilerinden; Turgut Kubilay, Hasan İlter, Tayfun Pir ve Hakkı Remzi Adıyaman 26 – 29 Eylül tarihleri arasında Sapanca Kırkpınar Havaalanında düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne vermiş olduğu desteklerinde dolayı Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’ e teşekkür ziyaretinde bulunarak, çiçek taktim etti.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Yılmazer; “İlki gerçekleştirilen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Sapanca’mıza büyük bir kazanım oldu. Peyzaj üreticilerine, üretici ve tüketiciyi bir araya getireceğiz, gelişmeniz için her türlü desteği vereceğiz. 60 bin metrekare içerisinde ülkeye örnek olabilecek bir festivale Sapanca olarak ev sahipliği yaptık. Böylesine güzel bir festival alanını da Sakarya’mıza Sapanca’mıza kazandırmış durumdayız. Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’na Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na, SATSO Başkanı Akgün Altuğ’ a ve emeği geçen herkese birkez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Festivale Sakarya ve Sapanca’dan olduğu gibi Türkiye’nin pek çok ilinden de binlerce kişinin katıldığı belirtildi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 381 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER