Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Sevgilisi ile eşinin cesedini parçalayıp dereye atmışlar

 02/02/2021 15.04
Sevgilisi ile eşinin cesedini parçalayıp dereye atmışlar

Sakarya'da öldürülüp cesedi parçalandıktan sonra iki ayrı çanta içinde Çark Deresi'ne atılan Afgan uyruklu kişinin öldürülmesiyle ilgili sır perdesi aralandı. Üç çocuk babası 38 yaşındaki B.H.K'nın eşi ve sevgilisi tarafından öldürüldüğü ve cesedinin parçalanıp dereye atıldığı tespit edildi. 

 

Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesi’nde 12 Ocak'ta bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, Çark Deresi’nde bir çantanın içerisinde insana ait olduğu tahmin edilen et ve kemik parçaları buldu ve yapılan inceleme sonrasında parçaların insana ait olduğu ortaya çıkmıştı.

Yalova Emniyet Genel Müdürlüğü Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ile olay yeri inceleme ekipleri tarafından bölgede yapılan incelemede aynı kişiye ait ceset parçalarının bulunduğu ikinci çanta bulmuştu.

PERDELİ AYAKTAN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Yapılan incelemelerde elde bulunan parmak izi deformasyona uğradığı için sağ ayak üzerinde incelemeler yapıldı. İncelemelerde, ayak parmağının dipten birleşik ve perdeli olması üzerinde duran polis ekipleri, daha önce kayıp kişilerin bilgilerini inceledi. Kayıp kişilerin bilgilerinden vahşice öldürülen kişinin yakınlarına ulaştı. Aileye çantada bulunan ayak gösterildi ve genetik olarak akrabalarında da perdeli ayak olduğu belirlenerek, cesedin kimliğinin doğruladı. Yapılan DNA incelemesi de cesedin kimliğini doğruladı.

KATİLİNE EVİNİ AÇMIŞ

Vahşi cinayeti araştıran polis, öldürülen M.H.K'nın eşi W.H.K'nın üç çocuğu ile birlikte şehirden ayrıldığını tespit etti.

Soruşturmayı derinleştiren polis öldürülen M.H.K'nın eşi W.H.K'nın M.K.A. ile ilişki yaşadığını belirledi.

YASAK İLİŞKİ

Edinilen bilgiye göre, M.H.K'nın bir süre önce ülkesinden tanıdığı M.K.A'yı Adapazarı'nda ailesiyle birlikte yaşadığı eve aldı. M.K.A. ile M.H.K'nın eşi arasında ilişki başladı.

İddiaya göre, W.H.K, sevgilisi M.K.A. ile birlikte kocası M.H.K'yı öldürdü. Ardından W.H.K. sevgilisi ile kocasının cesedini parçaladı. Ceset parçaları iki ayrı çanta içinde Çark Deresi'ne atıldı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri delillere öldürülen B.H.K, eşi, çocukları ve iki diğer iki Afgan'ın Adapazarı'nda bulundukları 3 farklı evde yaptıkları parmak izi incelemesi ve aile ile yakınlarına yaptıkları sorgulama neticesinde ulaştı

YURT DIŞINA KAÇTILAR

Katil zanlısı W.H.K legal ve yasak aşkı M.K.A'nın illegal yollarla ülkeyi terk ettikleri öğrenildi. Cesedi bulunan adamın kadından olan 3 çocuğunun da yurt dışına götürüldüğü belirlenirken, polis bu kişilerin yeniden illegal yollarla Türkiye'ye giriş yaptıklarından şüpheleniyor.

Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.

 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun