Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Selmet Şükür’ün davasında gizli tanık dinlenecek

HaberlerTürkiye ve Dünya
14.26, 16/04/2019
Selmet Şükür’ün davasında gizli tanık dinlenecek
Sakarya'da firari Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür'ün FETÖ üyeliğinden yargılandığı  davaya devam edildi.

Sakarya 4. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, tutuksuz sanık Selmet Şükür ile avukatları hazır bulundu. 
Duruşmada tanık olarak dinlenen sanık Selmet Şükür'ün kardeşi E.Ş., ağabeyinin ticari faaliyetlerini kendi parasıyla yaptığını, Hakan Şükür'ün kendisine para göndermediğini söyledi.
Ağabeyinin Hakan Şükür’ün parasına ihtiyacı olmadığını anlatan E.Ş; "FETÖ’ye para aktarmamıştır" dedi. 

Tanık İ.Y. ise sanık Selmet Şükür'ün yanında 40 yıl çalıştığını kaydederek; "Yapmış olduğu inşaatları kendi emeği ile yaptı. Hakan Şükür’ün katkısı yoktur. Babasına bir lira dahi göndermemiştir. Selmet Şükür 2014 yılında 10 yıllığına Amerika vizesi aldı ama hiç gitmedi" diye konuştu. 

Sanık avukatları, müvekkillerinin inşaat şirketleri üzerindeki tedbir kararının kaldırılmasını ve sağlık nedenleriyle duruşmalardan vareste edilmesini talep etti.

Mahkeme heyeti, sanığın sağlık nedenleriyle duruşmalardan vareste olmasına karar verdi.

Gizli tanığın tarafların bilgisinin olmadığı bir tarihte mahkemece dinlenilmesine karar veren mahkeme heyeti, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1113 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER