Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Şehrin Yeni Nesil Sosyal Alanı: Aystown Yaşam Merkezi

HaberlerTürkiye ve Dünya
09.16, 05/08/2019
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Şehrin Yeni Nesil Sosyal Alanı: Aystown Yaşam Merkezi
Sakarya’nın gözde ilçesi Serdivan’da, en işlek bölgelerden biri olan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde bulunan Aystown Yaşam Merkezi’nin yapım çalışmaları son hızıyla sürüyor. Peki projeyi bu kadar özel kılan özellikleri neler?

Alışılagelmiş standartların üzerine çıkmasıyla tanınan Remley Grup’un her daim insanı ön plana alan konut tasarımları sayesinde büyüttüğü vizyonu ve gücünü ardına alan Aystown projesi, ziyaretçilerine restoranların yanı sıra geniş ve keyifli bir alan da sunuyor.

Remley Grup tarafından Mayıs 2019’da başlatılan ve 120 kişilik istihdam sağlaması beklenen bu büyük projenin tüm ekonomik koşullar altında dahi hız kesmeden açılışına hazırlanması, belki de projenin en göze çarpan özelliği.

Baştan sona bir sosyal deneyim olarak tasarlanan Aystown’da Sakarya halkını karşılayacak restoran ve kafeler, Sakarya’da her kesimden ve yeme alışkanlığından kişinin kendine uygun alanı bulabileceği konseptlerde tasarlanıyor. Ferah alanı ile tasarlanan dünya mutfağı restoranından modern ve genç 3. nesil kahvecisine, çay ile ilgili her şeyi konseptine alan özgün restoranından şehrin yeni burger durağına, kalitenin vazgeçilmez olduğu kebap restoranından nargile bistrosuna heyecan verici, ulaşılabilir ve zevkli restoranlar Aystown’ı yalnızca Sakarya’nın değil bölgenin de çekim noktası yapmaya hazırlanıyor. Alışveriş değil paylaşım odaklı tasarlanan Aystown’a aileler ve özellikle gençlerin yoğun ilgisinin olacağı öngörülüyor.

Aystown’ın en göze çarpan alanlarından biri etkinlik sahnesi. Sakarya’nın genç müzisyenlerinden performanslar ile çocuk tiyatroları gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak bu alanda her kesimden ve yaştan Sakaryalı için ilgi çekici bir detay bulunuyor.

Aileleri en çok sevindirecek Aystown haberi ise, Sakarya’da benzeri olmayan açık ve kapalı çocuk oyun parkları. Çocukların fiziksel gelişimine katkı sağlayacak ve yaratıcılıklarını geliştirecek yepyeni oyuncaklar ile donatılan bu parklar, Sakaryalı genç ailelerin yeni adresi olmaya aday.

Eylül ayında ilk ziyaretçilerini karşılayacak Aystown’un çevre il ve ilçelerden Serdivan’a sağlayacağı yerli turist akışı ve yaratacağı istihdam gibi ekonomik faktörler de düşünüldüğünde, Aystown gibi projelerin günümüz şartlarını aşmak için ne kadar merkezi bir önem taşıdığı anlaşılabiliyor. Sakarya’ya yeni bir vizyon kazandıracak projelerin öncüsü olmasını dilediğimiz Aystown hakkında detaylı analizlerimiz ve görüşlerimizi bildireceğimiz haberlerimiz devam edecek.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 439 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER