Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

SAÜ Öğrencisi Artan Kiraları Protesto Etti

 15/09/2021 22.44
SAÜ Öğrencisi Artan Kiraları Protesto Etti

Son zamanlarda okulların açılmasıyla birlikte kiralık ev arayan üniversite öğrencileri, eğitimlerini tamamlamak için okudukları şehire dönünce büyük şok yaşadı.

Öğrencilere verilen ev fiyatlarında büyük artış yaşandı. Üniversite öğrencileri de bu duruma tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi.

Hendek'te bulunan SAÜ Kampüs'ünde geçtiğimiz günlerde hem güldüren hemde düşündüren bir olay yaşandı. Bir üniversite öğrencisi artan ev kiralarına tepki olarak, okuduğu kampüsün önüne yatak getirdi ve "Ev kiraları sonucu öğrencinin son hali" diyerek Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan'ı etiketledi.

Bu durumu gören Rektör Savaşan, "Akıllı öğrenci beraberinde baza yanında yorgan taşır. Ama katılıyorum kiralar yüksek." diyerek espirili bir yaklaşımda bulundu. 

Sosyal medyada viral olan bu durumu görenler hem güldü hemde durumu ele alarak düşüncelerini paylaştı.

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun