Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sapanca'ya gürültü bariyeri geliyor

HaberlerTürkiye ve Dünya
18.13, 02/08/2019
Proweb Kaşe
Sapanca'ya gürültü bariyeri geliyor
Selin vurduğu bölgelerde incelemelerde bulunmak için Sakarya'ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sapanca'da TEM’in hemen kenarında bir gürültü bariyeri projesi yapacaklarını açıkladı. 
 
Sakarya Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Kurum, İl Değerlendirme Toplantısına katıldı. Burada açıklama yapan Bakan Murat Kurum, Millet Bahçesi, yapımı süren barajlar hakkında açıklama yaptı.
Sapanca gölü kıyısında yerleşim alanlarının bulunduğunu, yerleşim alanlarının TEM ve E-5 güzergahı üzerinde olması sebebiyle gürültü kirliliğine maruz kaldığını ifade eden Kurum; "Vatandaşların buradaki yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla TEM’in hemen kenarında bir gürültü bariyeri projesi yapacağız. Sapanca’da yaşayan vatandaşlarımızın ve buraya ziyarete gelen vatandaşlarımızı o trafik gürültüsünden etkilenmeyeceği şekilde bu projeyi gerçekleştirmiş olacağız." dedi. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1018 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER