• Haberler
  • Sakarya Haberleri
  • Diğer Haberler
  • Video Haberler
  • Haber Arşiv
  • Manşetler
  • Video Röportajlar
Haberler
Sakarya
Genel
Video
Arşiv
Manşetler
Röportaj
HaberlerSakarya

Sapanca SGK binası açılıyor

Sapanca İlçesi’nde Sgk Kurumu ile vatandaşların işlemlerini rahatça görebilmeleri için daha önce eski belediye binasının altını kuruma düzenleyerek tahsis eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, bu konudaki girişimleriyle ilçeye yeni ve modern bir Sgk Binası’nın kazandırılmasını sağladı.

Sapanca’da yaşayan Sgk’lıların hiçbir karşılık beklenmeden eski belediye altındaki kurum şubesinden hizmet almalarının önünü açan Başkan Yılmazer, yeni Sapanca Hastanesi’nin karşısındaki alanda inşa edilen yeni Sgk Binası’nın çevre düzenlemesinin de belediye tarafından tamamlanmasıyla hizmete açılacağını belirtti.

Sapanca için düşündüklerini, diğer kurumlarla ve bakanlıklarla kurulan etkin diyaloglarla hızlandırdıklarını ifade eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, yeni Sgk binasının da girişleriyle yatırım programına alınmasını sağlandığını ve yeni Sgk binası sayesinde önemli bir sıkıntının daha halk adına aşıldığını ifade etti. Yeni bina çevre düzenlemelerinin Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından bitirilmesiyle ilçeye önemli bir kurum binası daha kazandırmanın bahtiyarlığını hissettiğini vurgulayan Başkan Yılmazer, 2017 yılı ortalarına kadar halka söz verdikleri projelerin önemli bir bölümünün tamamlanacağını vurguladı.
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayımlanmayacak

> Onay verilen mesajlar yayınlanmaktadır

Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun