Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sakarya'ya 9 adet bisiklet tamir istasyonu kuruldu

HaberlerSakarya
16.49, 15/07/2018
Sakarya'ya 9 adet bisiklet tamir istasyonu kuruldu
Sakarya Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması adına yeni bir çalışma daha hayata geçirildi.

Daha sağlıklı ve çevreci bir ulaşım aracı olan bisiklet sürüşlerinde yaşanabilecek olumsuzluklara anlık çözümler üretilmesi amacıyla Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin muhtelif bölgelerinde bisiklet tamir istasyonları kuruldu. Kurulan bisiklet tamir istasyonları ile ilgili konuşan Trafik Şube Müdürü Recep Ali Çelik, “Vatandaşlarımızın bisiklet kullanımı esnasında karşılaştığı teknik sorunları çözmek adına şehrin muhtelif noktalarında şu ana kadar 9 adet bisiklet tamir istasyonu kurduk. Bisiklet tamir istasyonlarımızın içinde kullanıma hazır anahtar takımı, kurbağacık, tornavida takımı, yağdanlık, zımpara ve hava basma pompası bulunuyor. 2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olan şehrimizde bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 3442 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Şehircilik adına güzel bir çalışma. İnşaallah milletimiz insan olduğunu unutmaz da kıymetini bilir bu hizmetlerin.  
 
mavera ünnehir, 26/07/2018  
 

  Helal olsun  
 
Hayati kahriman, 15/07/2018  
 

  Helal olsun  
 
Hayati kahriman, 15/07/2018  
 


SON GELİŞMELER