Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sakaryaspor'un yeni Başkanı İbrahim Nalbant

HaberlerTürkiye ve Dünya
18.10, 11/07/2019
Sakaryaspor'un yeni Başkanı İbrahim Nalbant
Daha önce 2 kez ertelenen Sakaryaspor’un olağanüstü kongresinin 3’ncüsü bugün gerçekleştirildi Kongrede tek aday İbrahim Nalbant başkan oldu.

Temsilcimiz Sakaryaspor bugün bir kez daha kongreye gitti. İlk kongrede yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 1 hafta sonraya ertelenen Sakaryaspor kongresi, 2’nci oturumda da çıkan olayların ardından Cumhur Genç ve İbrahim Nalbant’ın adaylıklarını çekmesi ile tamamlanamamıştı. 

Bu gelişmenin ardından mevcut Başkan Cevat Ekşi kulübün kayyum süreci yaşamaması için görevde kalmış ve kulübü 3. kongreye taşımıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Sakaryaspor’da 3. kez genel kurula gidildi. Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongreye Nalbant tek liste olarak girdi.

Genel kurulda ilk olarak divan için önerge verildi. Verilen önerge oy birliği ile onaylanırken, divanı Halil İbrahim Balci, Ali Bektas, Ahmet Silahci, Tezcan Demir oluşturdu. Tek listeyle açık oylama sonucunda baskan İbrahim Nalbant oldu.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 1220 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER