Tavsiye Et
Bu siteyi dostlarınızın da görmesini istemez misiniz?
Gönderen
Gönderilen
Haberler › Sakarya

Sakaryaspor'a tahkimden kötü haber

 14/10/2021 22.46
Sakaryaspor'a tahkimden kötü haber

Tahkim Kurulu Sakaryaspor'un eski futbolcuları Nuri Fatih Aydın ve Özkan Taşdemur’un alacakları nedeniyle yaptığı başvuruda kararını verdi.


Sakaryaspor ile yolları ayrılan futbolcular Nuri Fatih Aydın ve Özkan Taşdemur alacakları nedeni ile TFF'ye başvurmuştu.
Yeşil siyahlı yönetim, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun kararını Tahkim Kurulu'na götürdü.

Tahkim Kurulu Sakaryaspor ile futbolcular Nuri Fatih Aydın ve Özkan Taşdemur arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Sakaryaspor'un itirazının kısmen kabulü ile Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında hükmedilen Nuri Fatih Aydın'ın maç başı ücret alacağının 142 bin 768,51 TL olarak düzeltilmesine,  Özkan Taşdemur'un alacağına ilişkin ise hükmedilen maç başı ücret alacağının 87 bin 180,36TL olarak düzeltilmesine oy birliği ile karar verdi.

Sakaryaspor'a futbolcuların alacağı nedeniyle transfer yasağı geleceği öğrenildi. 

YASAL UYARI
Yasal Uyarı : Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.

İlgili alt sektörler

İlgili sınıflandırmalar

YORUM BIRAKIN

> E-Posta hesabınız yayınlanmayacak

> Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun